Giriş Yap / Kayıt Ol
ytmatikvip
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
yapihavuz.com.tr Hakkında YAPI HAVUZ firması olarak;Havuz yapımı, havuz fiyatları, prefabrik havuz, prefabrik havuz fiyatları, havuz modelleri, portatif havuz, hazır havuz, havuz sistemleri hizmetleri veriyoruz.

Dünyanın bir numaralı havuz üreticisi ve 120 yıllık tecrübeye sahip olan “Zodiac Group Int.” ile 1896 yılından bu yana, yurtiçinde ve yurtdışında, 3300’ü aşan anahtar teslimi projeye imza atmanın gururunu yaşıyoruz.

Sektörde hep ilkleri ve yenilikleri benimseyen, farklı tasarım ve yaratıcı projelerle, alternatif çözümlerle öncü olmayı, kalite ile fiyatı, teknik ile performansı, tecrübe ile güveni ve estetik anlayışını birarada tutmayı esas edindik.

En önemlisi müşteri memnuniyetini ilke edindik; Uluslararası standartlardaki ürünlerimiz ile müşterilerimizin hayal ettiği şekil ve boyuttaki havuzlara 3-7 gün içerisinde kavuşmalarını, yaşam alanlarına değer katmalarını veya müşteri kitlemizin beklentilerine hitap eden, en uygun projeyi sunarak, güvenilir çözüm ortağınız olmayı başardık.

Havuz satış, montaj, inşaat, satış sonrası, servis ve yedek parça güvencesini ilk olarak 10 yıl garanti ile birleştirdik. Bugün 10 yıl garanti süresini tamamlamış ürünlerimiz ve hizmetlerimizle gurur duymaktayız.

Kaliteden ödün vermeden, proje tasarım, üretim öncesi ve sonrası en iyi hizmeti sağlamak, profesyonel ekibimizin tek amacı oldu. Uzman ekibimiz, sürekli eğitimler ve devamlı seminerler ile tüm yenilikleri uluslararası düzeyde takip ederek, en üst düzeyde hizmet vermeyi görev edindi.

Satış sonrası servis ve bakım hizmetini de en iyi şekilde verme konusundaki çabamız, ülkemizin önde gelen isimlerinden ve firmalarından oluşan zengin referans listemizin oluşmasını sağladı.

Kaliteli ve çevreci ürünlerimiz sayesinde insan sağlığına ve çevreye gereken önemi verdik.

Firmamız, tüm havuz, sauna, jakuzi, vb. sektörü firmalarının uygulama standartlarını sağlayan ve denetleyen Ulusal Havuz Enstitüsü Derneğinin (UHE) sertifikasını 1996 yılından buyana alarak kalite anlayışı tescilledi. Ayrıca ISO 9001 – 2008 kalite yönetim sertifikası, ISO 14001 çevre yönetim sertifikası, CE belgesi, OHSAS 18001 – 2007 iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TS EN ISO 10002 – 2004 kalite yönetimi – müşteri memnuniyeti sertifikaları ile kalite tescilimiz güçlendi.

Kullandığımız havuz filtrasyon sistemlerinde TSE 11899, UHE ve DIN 13661 Standartlarında ekipmanlar kullanmayı ‘‘Tam Hijyen Yüzme Havuzları’’ adı altında ilke edindik.

Sektördeki liderliğimizin sorumluluğunun bilinciyle; tecrübemizi ve gelişen teknolojik imkanları birleştirerek, sektördeki çıtayı daha yükseğe taşımayı bir görev kabul ediyor ve dinamik yapımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Güvenin ve tecrübenin temelinde dün ve bugün olduğu gibi yarın da sizlerle ilerlemekten onur duyacağımızı belirtir, şirketimizin geldiği bu noktada ticari ailemiz, tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz…

Web Site Adresi: yapihavuz.com.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  300
 • Google Görsel Indexi
  1350
 • Alexa Dünya Sırası
  1702671
 • Alexa Ülke Sırası
  42903
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  578
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
yapihavuz.com.tr - Detaylar

Başlık: Anasayfa - Yapı Havuz-Prefabrik Havuz-Havuz Yapımı-Hazır Havuz

Açıklama: Yapı Havuz olarak Prefabrik havuz,Havuz yapımı,Hazır havuz,Portatif havuz,Havuz sistemleri,Havuz fiyatları,Şişme Havuz,Havuz bakımı hizmetleri veriyoruz

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 12-07-2019

Görüntülenme Sayısı: 152

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.