kadir001 adlı üyeden alıntı

hiç megacı tanıdığım yok, ben risksiz işe girmem demişsiniz risksiz iş malesefki yoktur tabi 275 tlyi risk olarak görenler varsa oda ayrı bir durum. demişsiniz yani burada risk almış oluyorsunuz ( ve bu kelimenin özünde insanların 275 lira gibi bir parayı küçümseyerek bu işe yatırmasını sağlamaya çalışıyorsunuz kaldıki ülkemizde bu para için 9 gün çalışan insanlar var Girişimcilik Kabullenilebilir Riskler Almaktır

HOCAM para yatırmadan yatırım yapılmaz bu bir gerçek yatırcaksın ki alacaksın. olay bu kadar basit. lütfen insanların kendi isteklerine bırakırmısınız karalamayı bırakıp. Orda yazmak istediğim şey şudur. köşede 275 tlsi boş durmayan bir kişi bu işe girmesin. fazladan bir paranız olur köşede dueuyodur yatırırsın. yoksa karttan çekmek ne bilim borç alıp yatırmak saçma. anlatabildiysem mutlu ama sizin işiniz karalama nekadar açılasamda işinizden vazgeçmiyorsunuz...

Ek Olarak:

Doping Creative adlı üyeden alıntı

HOCAM para yatırmadan yatırım yapılmaz bu bir gerçek yatırcaksın ki alacaksın. olay bu kadar basit. lütfen insanların kendi isteklerine bırakırmısınız karalamayı bırakıp. Orda yazmak istediğim şey şudur. köşede 275 tlsi boş durmayan bir kişi bu işe girmesin. fazladan bir paranız olur köşede dueuyodur yatırırsın. yoksa karttan çekmek ne bilim borç alıp yatırmak saçma. anlatabildiysem mutlu ama sizin işiniz karalama nekadar açılasamda işinizden vazgeçmiyorsunuz...

TEKRAR BUYUK HARFLERLER YAZIYORUM BOYLE BR İŞ VAR GİRMEK İSTEYEN GİRER. BEN BU İŞE MİLETİN FİKİRLERİNİ DEĞİŞTİRMEK KAFAMI YORMAK VEYA BU TARZ KARALAMACI İNSANLARIN DOĞRULARINI DEĞİŞTİRMEK İÇİN GİRMEDİM.DOĞRULARINIZ SİZDE KALSIN KONUMDAN UZAK DURURSANIZ SEVİNİRİM.BEN BURDA KANTILA GARANTİYLE LONUŞUYORUM HOCAM. PARASINI ALAMAYAN OLURSA BEN ODERİM... İSMİM DENİZ ÇAĞLAR DENİZLİDEYİM. NUMARAMA KADAR ALIRLAR. GİRERLER. İŞİNE GELMEYEN OLURSA GİRMEZ AMA BU FORUM SİZİN GİBİ İNSANLAR YÜZÜNDEN İNSANLARIN AYNI YERDE SAYFAMSINA SEBEBP OLUYOR. LÜTFEN KARDEŞİM ÖZELİME GİRMEYİN. RİCA EDİYORUM