Yaklaşık bundan 2 hafta önce yaklaşık 6 aylık var olan hesabımın adsense pini gelmişti bende hemen alı bir güzel onaylama işlemini gerçekleştirdim. Bu işlemin ardından yaklaşık 1 hafta daha geçti ve siteme göz atarken reklamların gözükmediğini farkettim bi kontrol amaçlı adsense hesabıma girdim ve karşıma çıkan adsense hesabını kapattık yazısı oldu. O an kafamdan kaynar sular döküldü hesabımın geçersiz etkinlik hareketleri dolayında kapatıldığı belirtildi ancan hiç bir şekilde böyle bir eylemde bulunmadım ve kendim de reklamlara hiç tıklamadım.Neyse bende susutum çalışmalarıma devam ettim. Bu esnada forumda da bir çok adsense hesabının onaylandığını ve sevinen bir çok kişiyi grdüm ve bende başvurmak istedim tekrardan. Farklı bir gmail adresi ile bir başvuru gerçekleştirdim. Yine kendi sitemi yazdım aynı şekilde ismimi vs önceki hesabın aynı bilgilerini girdim sadece gmail hesabını değiştirdim. Gece saat 1 gibi onayı gönderdim ve hemen sabahına hesap onaylanmış ve reklam yerleşimini yapın yazıyrodu mailde. HEmen yaptım normalde reklam gözükmeyecek yazıyor fakat eklediğim andan itibaren yaklaşık 15 dakika içinde reklamlar tekrar aktif oldu ve sayaç başladı işleme. Şimdi bu yapılan nedir hiç bilmiyorum madem benim sitemde bir sıkıntı yok ise neden kapattın hadi onu geçtim madem benim kimliğimin bulunduğu hesabı kapattın tekrar niye kabul ettin hiç anlamadım içimden bir ses bu seferde sen reddet diyor :) yerleştirme reklamları :) Neyse özetle durum bu kadar bu şekilde böyle bir durumla karşılaşan kişi varmı başka diye merak ettim parası uçan.