ARKADAŞLAR HAYIRLI GÜNLER.1 YILA YAKIN BİR SÜREDİR MAKALE YAZIYORUM VE WMARACI ÜZERİNDE BİRÇOK MEMNUN MÜŞTERİM MEVCUT. MAKALELERİNİZE GÖSTERDİĞİM ÖZEN NEDENİYLE HİÇBİR SIKINTI İLE KARŞILAŞMADIK VE MÜŞTERİ MÜŞTERİLERİMLE İŞ YAPMAYA DEVAM ETTİK. SİZ DE SİTELERİNİZDE KALİTELİ İÇERİĞE SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ MAKALE YAZDIRABİLİRSİNİZ.

Ücretleri yazacağım kelime sayısına göre belirleyebiliriz.

Skype adresim:kraldads25

100 KELİME:1.00 TL
200 KELİME:2.00 TL
300 KELİME:3.00 TL

Yazdığım makalelere güveniyorum, sizlerden tek ricam indirim teklif etmemenizdir.Emeğimizin karşılığı için uğraşıyoruz ve sizlere en kaliteli makaleleri yazacağımı düşündüğüm için böyle bir şeyi söz konusu yapıyorum.

Yazacağım Konular
- Kadın blog yazıları (Özellikle)
- Teknoloji (Özellikle)
- Spor
- Tarih
- Kültür
- Film İncelemesi
- Nadirde olsa tanıtım yazıları

[B]Ayrıca teknoloji siteleriniz için editörlük hizmetleri de veriyorum. Editörlük konusunda skype adresimden bana ulaşırsanız konuşabiliriz.[/B]

NOT: ONEDİO TARZI TESTLERİ İNGİLİZCE SİTELERDEN ÇEVİREREK HİZMETİNİZE SUNABİLİRİM. BENİMLE İLETİŞİME GEÇERSENİZ BU KONU HAKKINDA DA KONUŞABİLİRİZ.

[quote=palmara ]
15 tane sipariş verilmiştir teslim alinmiştir. tekrardan 15 tane daha verilmiştir. çalişmalari gayet iyi memnunuz ve başarili tesekkürler.
[/quote]

[quote=palmara]
Devamlı çalişiyoruz 15 Tane daha sipariş gecilmiştir. Her gün 15 tane sipariş veriliyor aylık 450 - Sipariş verilmektedir. Memnun kalmamizdan dolayi devam etmekteyizdir.Alıntı yapılan cümle
[/quote]

[quote=Makalepaneli]
Sürekli makale alınıyor, kaliteli yazıları için teşekkür ederim, kendisini tavsiye ederim.
[/quote]

[quote=Efi17]
@dadaskral Kendisiyle 2 Gündür çalışıyoruz şimdiye kadar 10 adet makale alındı gayet başarılı ve hızlı teslimat özgün makalede dadaskral güvenilir bir arkadaş başarıların daim olsun hocam
[/quote]

[quote=fnkproduksiyon]
Arkadaştan makale aldım, gerçekten çok faydasını gördüm.
Tekrar çok teşekkür ederim.
[/quote]

[quote=taskirancemal]
Arkadaşla 2 kere çalıştım birisinde 10 diğerinde 20 makale alışverişi yaptık. Makaleler güzel ve özgün. Ayrıca arkadaş çok hızlı bir şekilde teslimat yapıyor. Büyük ihtimalle tekrar çalışacağım tek kişi olacak.
[/quote]

[quote=SosyalAbi]
Makaleler yazdırıldı. Aldığı ücrete göre çok başarılı tavsiye ediyorum.
[/quote]

[quote=FRTKRKL ]
Arkadaşla iş yapılmıştır. Makaleleri gayet düzgün, özgün ve hızlı bir şekilde teslim etmiştir.
[/quote]

[quote=akmova]
arkadaş ile skype üzerinden iletişime geçilip makale siparişi verildi. Çok kısa sürede geri dönüş sağladı ve kaliteli makaler oldu. Yakın zamanda tekrardan kendisi ile çalışacağım.
[/quote]

[quote=trampp58]
merhaba hocam haber sitesi için 300 kelimelik teknoloji-kadın-ve kültür sanat kategorilerinden yazdırmak istiyorum

Ek Olarak: arkadaşdan 12 adet makale satın alındı.arkadaş makale konusunda çok başarılı
[/quote]

[quote=akmova]
daha öncede çalışmıştık yeniden çalışma yaptık makalelerinden son derece memnun kaldığım için sürekli çalışacağım bir arkadaş güvenilir ve işinde iyi
[/quote]

[quote=UNKEF]
15 makale alındı. İlgili ve işine sadık bir hocamızdır. Teşekkür ederim.
[/quote]

[quote=FurkanOYMAK]
4 makale yazdırıldı hızlı teslimat!
[/quote]

[quote=summer]
Arkadaş işinde gayet başarılı ve çok hızlı teslimat yapıyor. Makale yazdıracaklar kesinlikle tavsiye ediyorum.
[/quote]

[quote=KurşunKalem]
Sürekli olarak anlaşıldı. İsteklerimi tam olarak karşılayabilen, başarılı, hızlı ve işini hakkıyla yapan bir arkadaşımız. Kendisine buradan da teşekkür ediyor, makale alacaklara tavsiye ediyorum.
[/quote]