Merhabalar değerli wm aracı sakinleri ,bu konuyu bilgilendirme amaçlı aciyorum.Bugun beni 505li bir hattan bir bayan aradı 2012 yılında bir sigorta poliçesi aldığımı 2.yılın tüm tebligatlara ragmen ücretini odemedigimi telefonlara cevap vermedim için bugün gün içerisinde 350tl olan borcumu odemedigim takdirde yasal işlem başlatılacaktır ve mahkeme kararıyla 7500 tl alacaklarını söyledi .sigorta şirketinin telini istedim 444lu bir numara verdi şimdi aramayın cok yogunlar dedi ama aradım teli kimse açmıyor. Bayandan ismini ve nereden aradığını sorduğumda adının zeynep saka ,istanbul 3.icradan aradığını zar zor ağzından aldım, teli kapattıktan sonra İstanbul 3.icra müdürlüğünü aradım durumu izah ettim ,bu isimde bir çalışanlarının olmadığını arayanların ************** olduğunu söylediler, ardından polisi aradım daha lafımı bitirmeden direk :**************lar inanmayın dedi ve rahat bir nefes aldım, o bayanda bidaha aramadi param olmadığını anladı zaar :)Herkese iyi akşamlar, iyi forumlar..