Hocam aslında ben ikinize de katılmıyorum. Piyasada yeterince kurumsal şirketler ve kurumsal sayfalar var. Bunların başlıcası da Webtekno diyebiliriz. Ki webtekno bile facebook sayfasında gayet samimi sohbetler içerisine giriyor her ne kadar amatör yaklaşımdan daha ziyade şirket ağzı ile konuşma yapıyor ancak bu bile sıcak geliyor ve ilgi çekiyor. Benim size tavsiyem o kısımlara fazla takılmayın. Yani amatör ruhu öldürmeyin. Gayet iyi gidiyor. Hatta biraz daha abartın, örneğin siz makale yazın ama daha çok video çekin 3'ünüz bir araya gelin yarım saatlik bir teknoloji sohbeti edin yada fotoğraflarınızı paylaşın mesela "şuan kurucularımızdan bizim kanki Ahmet SEO ile alakalı inanılmaz birşey keşfetti ve ne keşfettiğini kendi bile bilmiyor" diyerek güzel bir fotoğrafınız ve altına da güzel bir makale güzel olurdu gibi örnekleri çoğaltabiliriz. Youtube üzerine'de bu sayede yoğunlaşmış olursunuz gördüğüm kadarı ile youtube kanalı açmamışsınız. Sidebar kısmında da direk timeline şeklinde kişinin kolay beğenmesini sağlayacak sosyal medya bileşenleri kullanmanızı tavsiye ederim. Tema üzerinde biraz daha oynanabilir. Çünkü çok sade geldi bana. Şimdilik bu kadar hocam.