Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 02 Ocak 2016, 13:43
Avatar Seçilmemiş
MehmeTKkcu MehmeTKkcu şuan çevrimdışıdır.
Üyeliği Durdurulmuş
 
Üyelik Tarihi: 17 Temmuz 2014
Yaş / Cinsiyet: 27 / Erkek
Ad, Soyad:
Mesajlar: 360
Beğeniler: 65 / 29
Ticaret: 4, 70%

Biz Kimiz?


Bireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
Hizmetlerimizi Alan Adı Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, güvenlik ve müşteri destek hizmetleri olarak gruplandırabiliriz. Müşteri desteği şirketimizde en ön planda bulunmakta olup müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi, işlerinin aksamaması adına destek ekibimiz 24/7 çalışmaktadır ve sektörde oluşan yenilikleri takip ederek sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktadır.

Müşteri destek hizmetimizi, kayıtlı müşterilerimize aldıkları hizmetler ve ürünler bağlamında sağlamaktayız. Müşterilerimiz bu alandan destek operatörlerimize ulaşabildiği gibi sürekli güncellenen destek kütüphanemizden sorunlarının çözümlerine de ulaşabilmektedirler. Destek talepleri operatörlerimiz tarafından düzenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Mevcut yapımızda mesai saatleri içerisinde müşterilerimize dönüş süremiz 5 ile 30 dakika arasındadır.

Tüm hizmetlerimizde servis seviye garantileri sunuyoruz. Ayrıca alan adı ve sunucu hizmetleri hariç tüm hizmetlerimizde 7 gün koşulsuz para iade garantisi sağlıyoruz.

UzmanTech, hosting servislerinde en güvenli ve en hızlı altyapı imkanlarını kullanmaktadır. Tüm servislerimizde müşterilerimize kalite, güven ve en hızlı çözümleri en güncel donanım ve yazılım altyapılarıyla sunmaktayız. Her bir sunucumuz sektörde öncü donanım sağlayıcılarından yüksek seviyede kurumsal hizmet vermeye yönelik rack tipi sunuculardan seçilmiştir. Bu sayede müşterilerimize kesintisiz ve yüksek erişilebilirlik oranı sağlayabilmekteyiz.


UzmanTECH İnternet Hizmetleri
https://www.uzmantech.com
Anafartalar Cad. Kiraz Sokak No:9/A D:1 Bağcılar / İstanbul
Destek : support@uzmantech.com
Bilgi : info@uzmantech.com
Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi : Mehmet KÖKÇÜ - Sorgula
Vergi Dairesi : Kartal
Vergi No : 586 036 5438