58885-64bffb91af9e2.jpg

EnderGrafik adlı üyeden alıntı

Ben İlknur'a bu forumda her konuda kefilim, 4 yıldır sitelerim ona emanet. İşinde tek, yoğun olduğu zamanlar başka arkadaşlarla çalışıyorum farkı anlıyorum o zaman. Başarılarının devamını dilerim. Bu arada kendisini foruma ben davet ettim, herkes faydalanmalı diye düşündüm.

hamza1213 adlı üyeden alıntı

Editörlük yaptığı siteleri devamlı incelediğim için yazıları kalitesini biliyorum. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Karahan29 adlı üyeden alıntı

İlk olarak 4 makale alınmıştır sanırım bir süre daha makale almaya devam edeceğim :)

omrnrn adlı üyeden alıntı

2 adet makale yazdırılmıştır hızlı ve kaliteli hizmet.

flatcast adlı üyeden alıntı

Arkadas ile 25 adet moda sitesi icin 200 kelimelik makale yazimi icin anlasilmistir tesekkurler.

CEMRETASARIM adlı üyeden alıntı

20 adet makale sipariş verilmiştir, ödemesi yapılmıştır, makaleler beklenmektedir.

gazozman adlı üyeden alıntı

Eğitim alanında makale yazdırılacaktır, detayları konuşmak üzere skype adresiniz ile beraber pm alabilir miyim?

Ek Olarak: Arkadaş ile şimdilik 10 makale için anlaşılmıştır. Detaylar daha sonra konuşulacaktır. Sonrasında 60 makale daha alınacaktır.

flatcast adlı üyeden alıntı

iki gun once 25 adet makaleler teslim alinmistir .Hepside tek tek moda siteme eklenmistir moda konusunda guzel yazilar olmus elinize saglik.