Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 12 Mart 2016, 00:38
Avatar Seçilmemiş
vergizle vergizle şuan çevrimdışıdır.
WM Aracı
 
Üyelik Tarihi: 07 Ocak 2016
Yaş / Cinsiyet: 39 / Erkek
Meslek: kamu kurumu
Konum: Denizli
Ad, Soyad:
Mesajlar: 192
Beğeniler: 40 / 73
Ticaret: 5, 100%
Seo'cuların Kralları Merhaba...


1-Sitemin Hikayesi
Wmaracından bir arkadaştan film sektörüyle ilgili bir site satın aldım. Ancak Site Nish bir siteydi. (Animasyon Film) biliyorsunuz animasyon film sektöründeki film sayısı sınırlı. Bende siteme yine wmaracından bir arkadaş ile bazı TEMA düzenleme ve bot yazdırma çalışması yaptırdım.

Amacım siteyi yavaş yavaş büyütmekti. Ve fakat girdiğim içerikler uzun süredir indeks almıyor. wmaracı site analiz bölümünden peyder peydey (1 aydır diyebilirim) sitemin indeks kısmını aratmama rağmen bir türlü değişmediğini farkettim.

Ve bir aydır bir süre ile siteye içerik yüklüyorum (Bot ile). Ancak elimden geldiğince içerik kısmının açıklama bölümünü orjinalleştirmeye çalışıyorum. Buna rağmen indeks almada problem yaşıyorum.

Sitenin yukarılara hıslıca yükselmesine dair bir kaç ip ucu biliyorum ama o planlarımı uygulamaya geçirmeden Site İçi Seo'yu halletmek istiyorum.

Sitem Wordpress


2-Benim İstediğim Ve İmkanım

2.1.1-Şu an sadece Site İçi Seo İstiyorum. Yani Siteyi dahada büyütmeden bana demeli ki arkadaş yahu kardeşim böyle böyle yapmışsın. Ancak böyle böyle yapmalısın. Şu eklentiyi kur. (all Seo idi galiba o kurulu bende bu arada)

2.1.2-İndeks almıyorsun. Çünkü şu sebepten ben onu düzelttim sende bundan sonra böyle devam et.

2.1.3-h1-h2-h3 ...vs tagları şöyle yapmalısın. Ben bir örnek koydum sen bundan sonra böyle devam et.

2.1.4-..... vs

2.2.1- Seo işinin zahmetli olduğunu ve uğraş gerektirdiğini biliyorum ancak şu an öyle 300-TL gibi bir bütçe ile seo çalıştırması felan yapamam bu imkanım olmadığından değil. Daha site o hale gelmediği için.

Ben az söyledim siz çok anlayın. Bu şekilde uygun bir fiyat ile yardımcı olabilecek bir babayiğit aramaktayım.

Skype: vergizle(.)com
Site adresi: filmanimasyon (.) com
Konu vergizle tarafından (12 Mart 2016, 00:51 ) değiştirilmiştir.
kochost