fruzgar adlı üyeden alıntı

Limonwp'nin (Göksel Toprak) son çıkardığı ilan temasını önerebilirim. İşinin ehli ve kaliteli iş çıkarıyor.

gokseltoprak adlı üyeden alıntı

Merhabalar. Yeni ilan temamın başlığını açmaya gelmiştim ki sizin konunuzu gördüm. İlan temamı inceleyebilirsiniz.

http://ilanpress.limonwp.com/

Konu hakkındaki yorumumu yapayım. Sahibinden gibi bir sistemi özel olarak 5-10 bin TL'lerden aşağıya yazdıramazsınız. Ancak çoklu satıştaki yazılımlar 1-2 bin TL'lere bulunabiliyor bu sektörde, tabii scriptlerin de wordpress'in de kendine ait avantajları/dezavantajları mutlaka vardır. Bütçe sorununuz yoksa ilerde problem yaşamayacağınız bir yazılım düşünebilirsiniz, maliyetleri düşürmek istiyorsanız eğer hızlı bir başlangıç için benim temam işinizi fazlasıyla görecektir.

Teşekkür ederim arkadaşlar, bu noktada biraz daha farklı bir tasarım istiyoruz ancak limonwp de istediğimiz özellikleri sunuyor diyebilirim.

Şimdilik değerlendirme sürecinde olduğumuz için farklı önerileri olan arkadaşlarımızı da bekliyoruz. Bu aşamada profesyonel olarak bize tema ve altyapı sürecinde yardımcı olabilecek arkadaşlarımız da pm gönderebilirler.