Web sitenizi, şirketinizi veya müşterilerinize sunduğunuz hizmeti etkili ve eğlenceli bir şekilde tanıtımak istiyorsanız,
2d animasyonlar tam size göre!

Aşağıdaki görselde 2d animasyon hazırlama süreci ile ilgili bütün detayları bulabilirsiniz.

Ayrıca 2d animasyon ve seslendirme örneklerini görmek için tıklayın.

Örnek 2d Animasyon

Daha fazla 2d animasyon ve seslendirme örneği görmek için tıklayın.

Müşterilerimizin Değerli Yorumlarından Bazıları

[QUOTE=OzkanGUNGOR]Arkadas ile calismamizin sonuna geldik ve isini profesyonelce yaparak teslim etti cok tesekkür ediyorum. Tekrar calismak dilegiyle.
Özkan Güngör[/QUOTE]

[QUOTE=trankoff]Arkadaş daha önce benim sitem için bir çalışma yapmıştı, çok mütevati ve işinin eri bir arkadaş. 1 gün içinde teslim etmişti. Fiyat da gayet uygun başarılar dilerim kardeşim[/QUOTE]

[QUOTE=newyorker]Arkadas tam istedigim gibi bir calisma yapti tesekkurler kardesim[/QUOTE]

*** daki müşteri yorumlarından
[QUOTE=Keskin04]Verdiğim işi başarılı ve hızlı şekilde teslim etti. Güvenilir ve işini bilen bir arkadaş. Teşekkür eder, hayırlı işler dilerim.[/QUOTE]

[QUOTE=artirex]Arkadaş ile 1 çalışma yaptırılmıştır. Harika bir çalışma oldu, emeğine sağlık diyorum.[/QUOTE]

[QUOTE=sari_simsek]Nuri kardeşime bir karakalem animasyon çalışması yaptırdım. Sağolsun karşılıklı düzenlemeler yaparak istediğimiz gibi bir çalışmayı ortaya koydu. İşinin ehli ve verilen paranın hakkını veren bu arkadaşımıza referans olmaktan mutluluk duyarım. Hayırlı işler kardeşim.[/QUOTE]

[QUOTE=Brontozor]Nuri Bey ile bu ay çok başarılı bir seri whiteboard çalışması yaptık. Hem iletişimi, hem Türkçe'si, hem sanat gözü, hem de konuya hakimiyeti 10 numara. Yani "tavsiye ediyoruz" dersek olay kamu spotu gibi durmasın; isteyen tavsiyeye değil de videoların kendisine baksın; çünkü biz kesinlikle "tavsiye ediyoruz".[/QUOTE]