Kişisel siteler için:
- Wordpress kurulumu.
- Eklendi kurulumu, düzenlemeleri ve çevirileri.
- Tema kurulumu ve dil çevirileri.
- Tema düzenlemesi / isteğe bağlı eklemeler.
- Hızlandırma çalışmaları.
- SEO / Cache kurulumu, ayarları ve site içi SEO optimizasyonu.
- Kötü bot engelleri, üst düzey güvenlik önlemleri.
- Mobil uyumlu (reponsive) tasarım hizmeti.
- Özel tema hizmeti.

Firmalar için:
- Alan adı ve hosting alırken destek sağlayabilir, fikir verebilirim.
- Arama motorlarına kayıt hizmeti sağlayabilirim.
- Site haritası oluşturma hizmeti sağlayabilirim.
- Robots, humans dosyalarını düzenleyerek arama motorlarına uyumlu hale getirebilirim.
- Firmanız için sosyal medya adresleri ve Google maps oluşturabilirim.
- Müşterinize anlık ulaşabilmeniz için canlı destek sistemi ve iletişim sayfası oluşturabilirim.

Dikkat: Grafiksel anlamda (logo, icon vb.) içerikler üretmiyorum.

[SIZE=5]+30 Referansla büyük hizmetler uygun fiyata![/SIZE]

Ödeme Yöntemi: Halk Bankası

[COLOR=Red]MÜŞTERİ YORUMLARIMIZ[/COLOR]Kendisiyle ilk işimiz elinin ehli kaliteli ve güzel bir arkadaşımız güvenle calışabilirsiniz..İlgili ve işini bilen bir arkadaş, memnun kaldımPageSpeed ve GTMetrix iyileştirmeleri yaptı ve istediğim eklentileri kurdu. Güvenlik ve SEO için düzenlemeler yaparak siteyi teslim etti. Teşekkürler.biraz karmaşık olan wordpress işimizi tertemiz bir şekilde halletti, teslim etti. kendisi ile çalışmalarımız devam edecek, başarılarının devamını dilerimKesinlikle alanında uzman bir arkadaş, sitemde her konuda bana yardımcı oldu, verdiği emekler için çok teşekkür ediyorum.Kendisine sitemi teslim ettim gayet güzel bir şekilde ilgilendi sorunsuz istediğim herşeyi tamamladı fazlasınıda kendi ekledi.Kendi işiymiş gibi titizlikte çalışıyor düşünmeden tavsiye edebilirsiniz.Arkadaş ile çalışma yapıldı. Çok temiz ve sağlam iş yapıyor kesinlikle tavsiye ederim. bir kez daha çalışma fırsatım oldu. ufak ama oldukça karmaşık bir işimizi 15 dakikada halletti. Son derece güvenilir ve işinin ehli. Her türlü referans olabileceğim bir arkadaşArkadaş çok temiz iş yaptı, gayet saygılı birisi tekrar çalışmak ümidi ile.Üstün Kurulum paketinden 1 adet satın alındı ek olarak bazı işlemlerde yapıldı arkadaş işinde iyi ve güvenilir tavsiye ederim.WordPress Hizmeti Alındı. Güvenilir Kaliteli Bir Arkadaş Güvenebilirsiniz.wordpress işini zamansız ve tertemiz teslim etti, işinin ehli oldukça başarılıİşinin ehli güvenılır samımı bir arkadastır ayrıca fiyatlarıda makuldur herkese tavsıye ederım.

Worpress Türkçeleştirme ve site hızlandırma işi verildi. Çabucak halletti. İlerleyen zamanlarda sanırım başka bir Wordpress'ciye ihtiyacım kalmadı. Atakan Bey burada olduğu sürece daimi müşterisiyim. Arkdaştan iş satın alınıp güzelcene teslim alınmıştır arkadaşımıza teşekkürederim işlerimi en iyi ve hızlı şekilde gerçekleştirdi. Arkadaşa işimizi yaptırdık ve teslim alındı. Hizmet sonrasında bile karşılaştığımız tüm sıkıntılarda yardımcı olmaya da devam etti. Memnuniyet sağlam. Teşekkürler.Kendisi ile ilk işimiz oldu kesinlikle şunu belirtmeliyim hızına yetişemedim işinde profesyonel bir şekilde kusursuz olarak teslim etti.Bundan sonraki tüm WP işlerinde kendisi ile çalışacağımAllah bol bereketli kazanç versin hocam. Allah razı olsun istediğim gibi herşeyi yaptı işinin hakkını veren kardeşimiz tekrardan eline emeğine sağlıkAtakan bey ile tekrardan çalıştık gerçekten işinde usta birisi ve sizi kırmadan tüm isteklerinizi olabildiğince yerine getirmeye gayret ediyor. WMAracında Wordpress işlerinde kendisinden başka kimseyle çalışmıyorum hem uygun hem güvenilir.Tavsiye ederim tekrardanValla arkadaşlar yaptığı işin arkasında Allah razı olsun bi kere değil bin kere ne zaman rahatsız etsem geri çevirmiyo terbiyeli dürüst bi kardeşimiz Allah pazarını ras getirsin10 numara fedakar çok dürüst çalışıyor.php bilgisi sağlam bir kardeşimiz.