Almina adlı üyeden alıntı

Benim sitemi de kontrol eder misiniz?
Aynı anda editörlük başvurusunda da bulunmuştum, onun red cevabı geldi; ama ne hikmetse siteme ne onay, ne de red gelmedi.
Çok önemli olduğundan değil; ama yanlış bir şey yaptığımı da düşünmüyorum açıkçası, bu nedenle merak ettim.

Merhaba,
Site önerileri sadece site sahipleri için değildir ve öneri niteliği taşır. Bu nedenle size önerinin durumu hakkında bir mail gelmez.

Siteniz 2 kere reddedilmiş. Bunlara farklı nedenler yazılmış olsa da temel nedeni kalitesiz tasarım. Sitenizdeki tema tamamen Türkçe değil ve özensiz, logonuz hazır bir araçla hazırlanmış ve Türkçe karakter hatası var. Bunları değiştirdikten sonra tekrar başvurabilirsiniz.

berk1966 adlı üyeden alıntı

teknokonsol.com adresi ne durumdadır.

2014 yılında yetersiz içerik, 2016'da ise kötü açıklama nedeniyle reddedilmiş. Açıklamanızda keyword kelime kullanmaya çalışmak yerine, siteniz hakkında hiç bilgisi olmayan bir kişiye sitenizi bir cümleyle özetleyen bir açıklama yazmaya çalışın.

erkaner adlı üyeden alıntı

www.24haberleri.com sitemiz eski ve news kayıtlı ama nedense dmoz kaydını alamadık pekte ümidim kalmadı artık zaten

Siteniz şuana kadar reddedilmemiş ve henüz incelenmemiş. Başvuru yaptığınız kategoride editör var mı?

onursarar adlı üyeden alıntı

Turkcedublajliizle.com icin başvuru yapmıştım ret mi edildi ?

Henüz değerlendirilmemiş hocam ama içeriğiniz zaten korsan kabul edilme şansı yok :D

BaskentMedya adlı üyeden alıntı

Bu sitemin durumu nedir? Teşekkürler

Siteniz henüz değerlendirilmemiş.