SATIŞLAR PASİFTİR.

## HESAP 1 (ÖRNEK HESAP) ##

Kullanıcı Adı (username) : PM ile verilecektir.
Hesabın açılış tarihi : 2014
Hesabın kullanım amacı : Kişisel Kullanım
Takipçi Sayısı : 16.783
Takip Ettiklerinin Sayısı : 11.808
Tweetler : 212
Önceden Profil Suspend Yedimi ? : HAYIR
Takipçiler organikmi ? : %95 Organik, Takibe takip olarak kasılmıştır.
FİYAT : 68 TL

Hesaplar 2010-2014 arası eski hesaplardır.

Bugüne kadar 1 RT Dahi geçilmemiştir. Tertemiz hesaplardır.

Hesaplar düzenli olarak kasılmaktadır. Artışlar fiyatlara yansıyacaktır.

Satılan her hesabın yerine yeni hesap eklenerek tekrar takip işlemleri yapılmaktadır bu sayede stok sayımız oldukça uzun vadelidir.

HESAP KASMA HİZMETİ

• Hesaplarınız 1 Yıla yakındır kullandığımız sistemde otomatik bir şekilde kasılır.

• Hesaplarınız için farklı ipler tanımlarız bu şekilde spamın önüne geçmiş oluruz. Yani her hesap farklı bir bilgisayardan işlem yapıyormuş gibi olur.

• Arka planda filtreli takip sistemi mevcuttur. Yani yumurta, spam, bot hesapları takip etmemektedir.

• Resimde görülmeyen özelliklerden biriside D.M Silme özelliğidir. Tek tuşla DM'leriniz kolayca silinir.

• Hesaplarınız her sistemde olduğu gibi kilit yeme ihtimali bulunmaktadır. Manuel takip yapsanız bile bir süreden sonra kilit yemektedir. Bu tarz durumların önüne geçmek için hesabınızı sürekli kontrol edip kilidinizi açmalısınız.

• 10 Hesaba kadar kendi sistemimize eklemekteyiz. 10 Hesaptan fazla işlem yaptırmak isteyen kullanıcı olursa müşteriye özel panel açmaktayız. Aksi takdirde işlemler bizim tarafımızdan yönetilecektir.

TAMAMEN ORGANİK TAKİPÇİLİ +250 HESAPTAN RT & FAV HİZMETİ

• Hesaplarınız Organik Hesaplardan RT & FAV işlemi yapacağı için kullanıcılar sizi tamamen kendi isteğiyle takip edeceklerdir. Yani sizin tweetlerinizi gerçekten hoşlarına gittikleri için.

• Takibe Takip sistemi kadar takipçi getirmeyecektir bunu baştan söyleyelim lakin sizi takip eden her kullanıcı etkileşim vereceği için takibe takip sistemden daha faydalıdır.

• +250 Hesap Analiz edilerek sisteme alındığı için bot takipçi vs. yoktur bu yüzden alacağınız tüm etkileşimler tamamen organiktir.

• Hesaplar boş hesaplar değildir takibe takip kasılmış en düşüğü 10K Olmakla birlikte en yükseği +250K olan hesaplardır.

• Reklam, tanıtım vs. tarzı şeyler için sadece WhatsApp'tan bilgi vermekteyiz.

## ÖDEME YÖNTEMLERİ ##

## İLETİŞİM ##

Forum Dışı İletişim | iletisimgufran@gmail.com

## Müşteri Yorumları & Referanslar ##

dadaskral adlı üyeden alıntı

Alim saglandi, kaliteli satici.

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Arkadaşla çalışmaya başlandı. Çok anlayışlı ve dürüst bir insan. Tavsiye ederim. ( :

sampiyonbjk adlı üyeden alıntı

2 tane 10 k aldık bakalım

hayırlı satışlar

videolarim adlı üyeden alıntı

Harika deck gerçekten tebrik ediyorum.

nizamo adlı üyeden alıntı

10 adet 10k hesap alındı. Memnun kalındı. Arkadaşla çalışılır.

Cakiremre17 adlı üyeden alıntı

arkadaştan 3 tane hesap aldım gayet hızlı ve güvenilir oldu. İlgilendiği için teşekkür ederim

Truha adlı üyeden alıntı

1k takipçi alımı gerçekleştirildi. Gerçekten ilgili bir arkadaş. Her soruma sabırla cevap verip yardımcı olmaya çalıştı.

rastbin adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar işini çok mükemmel yapmaktadır. Bir tweet ortalama 30k - 100k arası görüntülenme almaktadır. Kefilim sistemlerine.

shan adlı üyeden alıntı

Web ve mobil projelerim için ilk üyeliği ben aldım.
Hayırlı uğurlu olur inşallah.
Hadi rastgele...

R10'da ortak satış yapmaktayız yorumlar ve traderlar birleştirilmiştir. Yorumların uzamaması adına sadece +100 TL üzeri yapılan işlerin yorumları koyulmuştur daha fazlasına gerek görmüyorum dileyen olursa wmaracı ve r10 traderlerımıza bakabilir.