TTnet'den superonline'a geçtim. Hemen aktif ettiler interneti ama sözleşme ve modem gelmedi henüz. Tam geleceği gün TTnet arayıp beni geri döndürdü güzel bir kampanya ile. Tamam dedim, superonline'ı aradım modemi ve sözleşmeyi göndermeyin neti kapatın *****e geri dönüyorum dedim tamam dediler.

1 ay geçti superonline netimi kesmedi ve *****'e fatura ödememe rağmen 1kb bile kullanamadım. Superonline'ı aradım "lütfen hattı kapatın şu an sizden bedava yararlanıyorum, ***** aktif olamıyor ve oraya fatura ödüyorum boşuna" dedim fakat işlem yapılacak demelerine rağmen 2 ay daha açık kaldı. Şimd 3-4 ay geçmiş durumda ve *****e 3 tane fatura ödedim. Son 3 ayın download ve upload göstergesi 0.0. Superonline'ın paneline girdim download ve upload çalışıyor yani oranın internetini kullanıp *****e fatura ödüyorum.

Şimdi, hiçbir sözleşme ve modem yok iken, superonline şu ana kadar kullandığım internetin ücreti talep edebilir mi? Günah ben den gitti, ben arayıp iyi niyetim ile kapatın hattımı demiştim...

Tam tersi olarak madur olan tarafın ben olduğunu düşünüyorum. Teknik destek alamıyorum. ***** destek vermiyor çünkü internetleri sinyal ulaşmıyor olarak gözüküyor. Superonline'ı arasam bize fatura ödemiyosunuz destek veremeyiz dicekler bir sorun çıksa...