ÜCRETLENDİRME EK BİLGİLER

Logo - Banner - Afiş - İkon ve Sosyal Medya Tasarımları: 30 tl taban fiyatı, nihai fiyat projeye göre tarafınıza bildirilir.

Konu Tasarımları: 30 tl taban fiyatı, nihai fiyat projeye göre tarafınıza bildirilir.

2D ve 3D Animasyonlar: 50 tl taban fiyatı, nihai fiyat projeye göre tarafınıza bildirilir.

Video Montaj - Düzenleme vb. İşlemler: 30 tl taban fiyatı, nihai fiyat projeye göre tarafınıza bildirilir.

Animasyonlu Gif Tasarımları: 30 tl taban fiyatı, nihai fiyat projeye göre tarafınıza bildirilir.

Vektörel Çizimler: 30 tl taban fiyatı, nihai fiyat projeye göre tarafınıza bildirilir.

VİDEO INTRO ve ANİMASYONLAR

İKON TASARIMLARI

(Özel mesajla ulaşmanız durumunda ikon tasarım referansları tarafınıza gönderilecektir)

MÜŞTERİ YORUMLARI

Dersimli adlı üyeden alıntı

Çalışma yapıldı, başarılı arkadaş. Teşekkürler :)
Tavsiye ederim :)

Anarchosa adlı üyeden alıntı

Çalışmamızı yaptı,arkadaş başarılı emeğinin hakkını veriyor ücretinide sonuna kadar haketti. başarılar tekrardan.

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Logo yaptırıldı, açıkçası tasarım mantığı gelişmiş bir arkadaş. Kolay beğenmeyen biri olarak logodaki tasarım fikri beni şaşırttı ve logoyu çok beğendim. Teşekkür ederim tekrar...

TolgaDoğan adlı üyeden alıntı

Kendisine 1 adet logo yaptırdım çok hızlı ve çok iyi bir şekilde teslim etti. İşin'de gerçekten çok iyi tavsiye ederim.

halukku adlı üyeden alıntı

Logomu tertemiz yeniden tasarladı ve tüm uzantılardaki versiyonunu mailime gönderdi. İşinin ehli arkadaş, teşekkürler.