OİS adlı üyeden alıntı

Benim paramı sırf prestij olsun diye makam arabalarına belki kumarhanelere yatıranlar hain olmuyor dimi? Hocam kafanızda ki şu tabuları yıkın artık ve tabu oluşturmaktan vazgeçin. Devlet için halk önemli değildir bunu anlayın. Zamanı geldiğinde sırf işine geldiğinde senide yok edebilir. Devlet ne kadar gelişmek isterse sende o kadar gelişirsin. Devlet şuan benim öğrenmek istediğim bilgiyi saklayarak benim öğrenmemi engelliyor. Borsaymış, ekonomiymiş, sınırmış "banane lan" diyorum. Benim param, benim toprağımı kimse gasp edemez. Bana zararı yok diye susacakta değilim. Kusura bakma bu zamana kadarda ne olduysa dilsiz şeytanlar yüzünden oldu. Bakan yaptıysa böyle hata basar istifasını gider. Korkma koltuğa oturacak 70 milyon insan var. Sistem aksayacak değil. İyice bizi robot yaptılar. Bunu yiyeceksin, buraya gideceksin, bu kadar tatil yapacaksın, bu kadar vergi vereceksin, bu kadar maaş alacaksın, bu toprağı geçmiyeceksin. Ben bir Türk'üm ve Türkler her zaman ÖZGÜR olduğunu bilmek ister.

Müslümanlar Türkler arasında devlet kutsaldır. Hükümet yanlış yapsa da devlete hizmet, vatana hizmettir. Sen Türk gibi düşünmüyorsun.