İş Alımı: AÇIK

[B]Skype: "yldrmesut"

Mail: "yldrmesut@gmail.com"

Kullanılan Bulut Hizmeti: Google Drive

HİZMETLERİM:
[/B]

• Sitesinde kopya içerik olan kişilerin makalelerini aslına uygun ama özgün cümleler ile özgünleştiriyorum.

• Redakte süzgecinden geçmiş özgün makaleler yazıyorum.

• Uzmanlık alanım olan bilişim sektöründeki makaleler için özel fiyatlandırma yapıyorum.

• Betimleme odaklı ürün tanıtım yazıları ve kaynak bulmamda sıkıntı yaratacak özel projelere özel fiyatlandırma yapıyorum.

• Edebiyat derslerinde verilen ödevlerin yapımı ve kitap özetleme gibi özel hizmetlerim vardır.

Paket halinde makale hizmetimi bu ilandan takip edebilirsiniz. SAĞLIK, TEKNOLOJİ, EKONOMİ gibi paketler 10 adet olacaktır bu şekilde hizmetinize sunacağım.

Adetli makale hizmetinin asgari ücreti 100 kelimesi 2 TL şeklinde gitmekte olup süreklilik arz eden işler için 100 kelimesi 1,5 TL, 150 kelimesi 2 TL, 200 kelimesi 2,5 TL, 250 kelimesi 3 TL, 300 kelimesi 4 TL, 400 kelimesi 6 TL ve özel işler dışında oranına binaen fazladan 1 TL kat artımı şartı ile devam devam etmektedir. Kopya içerik, kopuk anlatım ve benzeri sorunları ASLA yaşayamayacaksınız ve makaleniz unutmayın ki SEO bilgisine yıllardır sahip bendeniz tarafından yazılacaktır.

Sürekli çalışmak isteyen kişiler ÖNCELİĞİMDİR.
YAZILAN VE SİPARİŞ SÜRECİ BİTEN MAKALELER

1) Bulut Teknolojisi Nedir? Bulut Depolama Hakkında İnceleme
(318 kelime - 5 TL Düzenlenmiş özel görsel - Illustrator, GIF ve JPG hali ile verilecektir)
2) Bel Ağrısı - 250 kelime - 3 TL
3) Meme Kanseri: Belirtileri, Kist ve Fazlası - 250 kelime - 3,5 TL
4) Menisküs: Nedir, Tedavileri ve Belirtileri - 250 kelime - 3,5 TL
5) Tiroid Hastalığı - 250 kelime - 4 TL
6) Vajinismus - 250 kelime 4 TL
7) Online İtibar Yönetimi - 350 kelime - 7 TL - ALINDI
8) Visual Studio ile programlama nasıl yapılır? - 400 kelime - 7 TL
9) C# dilinde yapılabilecek projeler nelerdir? - 300 kelime - 5 TL