W1L3D4 adlı üyeden alıntı

Machine hocam, japonyada ve çindeki arkadaşlar söylüyor kardeşim diyor gb'lik dosya saniyesinde yükleniyor anlatsam inanmazsın diyorlar bende inanmam zaten diyorum.... biz o kadar gerideyiz ki şu teknolojide anlatamam....

yerli arama motoru yapıyoruz diyorlar facebook ve twitter'de duyuru yapıyorlar... bazen bakıyorum da bunlar nasıl bakan oldu diyorum :D :D

Eski nesil yeni nesilin ihtiyacından anlamıyor teknolojik konularda genç isimlerin bu koltuğa gelmesi lazım ki Türkiye gelişsin... rusya'da google ve facebook yasak :D yandex ve vk kullanıyolar ve hocam inanırmısın yandex google'den sıralama konusunda daha adaletli hak yemiyor. ve vk'da facebook'dan ciddende sistem olarak daha kullanışlı güzel.

ama Türkiye'de malesef torpil ile alım yaptıkları için teknolojik yerlere o torpille alınan kişilerde hiçbirşey bilmediği için devletin harcadıgı paralarda boşa gidiyor gitmeyede devam edecek.

son bir not : bu günleri unutmayın zamanı geldiğinde her yaptıgınız arama başına para istenilirse.... :D

Yemin ediyorum, gereken herşeyi özetlemişsin.
TÜRKLERE Aylık 100 GB AKK Adil kullanım kotası veriyorlar.
Nasanın saniyelik internet hızı 98 GB (yanlış hatırlamıyosam) :)
Bize aylık 100 GB veriyorlar gelde çıldırma :D