Merhaba arkadaşlar;

Son zamanlar dikkatleri üzerine çeken bir konu var: AMP. Birçok yerde 2017 yılının en önemli SEO trendlerinden birisi olarak açıkladı. Peki nedir bu AMP:

Açılımı, “Accelerated Mobil Pages”, yani “Hızlandırılmış Mobile Sayfalar” olan Google AMP, Google’ın mobil cihazlardan internet sitelerine erişim için geliştirdiği en yeni projelerden biridir. AMP internet sitelerinin mobile cihazlardan en az 10 kat daha hızlı çalışmasını ön gören, AMP HTML adında yeni bir kodlamaya dayalı bir framework çalışmasıdır.

Kaynak 1 | Kaynak 2 | Kaynak 3

--------------------------------------------------

- Eklenti üzerinde çalışıyorum. Hataları kendim araştırıp o şekilde eklentiyi editliyorum.
- Logo ve favicon ekliyorum.
- İstediğiniz renkte ayarlıyorum.
- Footer bölümüne istediğiniz yazabilirsiniz.
- Google Analytics- Metrica veya diğer analiz kodlarını ekliyorum.
- Adsense veya diğer reklam kodlarını ekliyorum. (en çok tıklama alacak şekilde değiştirilmiştir.)
- 404 sayfası mevcut.
- Yorum alanı aktif. (sadece yorumları gösterir.)
- ve daha birçok özellik..

Fiyat
: 50 TL // tek site hizmeti içindir.

---------------------------------
Örnek Siteler:

https://www.ahmetcemaktas.com.tr/amp

http://www.yabancidizionerileri.com/amp

---------------------------------

Detaylı Bilgi ve İletişim:

Tel: 0531 866 yirmidört yirmibir
mail: i@ahmetcemaktas.com.tr

-----------------------------------

Ödeme Yönetemleri

İş Bankası, Akbank, Enpara

--------------------------------

NOT:

- Önemli sorun içeren AMP sayfaları en kısa sürede düzeltilir. Kritik olmayan sorunlar arama sonucuna etki etmediği için 2. plana atılır.
- Garanti ettiğim destek süresi 1 aydır. 1 ay geçtikten sonrada destek verilecektir fakat öncelik yeni siteler olacaktır.
- Öğrenci olduğum için 7/24 destek demiyorum. Vizelerim, Finallerim olduğu için bazı günler destek veremeyebilirim.
- İngilizce bildiğim için yabancı forumlardan/sitelerden sorunları araştırıp en kısa sürede sorunu çözmeye çalışıyorum. Güncellemeleri takip ediyorum. Udemy sitesinde AMP hakkında sertifikam bulunmaktadır.