Merhabalar arkadaşlar,
Şimdi benim youtube adsense'den aktif olarak kazanç sağladığım bir adsense hesabım bulunmakta.
Fakat ben bunu websitelerime'de taşımak istiyorum youtube adsense hesabını.
Şimdi websitelerim yeni olduğun'dan 200 lira eşiğini geçemicekleri için yeni bir hesap için başvurmam çok saçma.

Sorularıma gelicek olursam.

1-) Youtube adsense'ye website reklamları eklenebilir mi?
2-)youtube'den kazandığım paranın üstüne eklenicek mi?

3-) Yeni bir websitem var özgün seo'ya uyumlu makale yazarıyım ve kendi websitelerime'de 50, 50 , 50 , makaleler yazsam bunların tabi günde 2 diye ayırıp ortalama 25 gün 5 gün'de indexlenmesini beklesek taş çatlasın 1 ay diyelim.
Adsense başvurumu kabul edermi?
Yada bilgisi olan arkadaşlar adsense ye başvuru yapmak için kaç adet makale girmem gerekiyor.

Şunun'da altını çizmek istiyorum, bir çok kişi 10 sağlam makale ile 'de kabul edilebilirsin 100 makale ilede yazabilirler, az çok tahmin edebiliyorum.

Yazdığım makaleler güncel olmasının yanında 40k twitter ve 120 k facebook sayfalarım'da paylaşılıcak websitenin hiti'de günlük ortalama en az 500 tekil kişi olucaktır.

buna göre cevaplarsanız çok sevinirim.

Birde website adsense 'den kazanç sağlayan arkadaşlarıma bir sorum daha olucaktı.
500-700 tekil hit'e adsense'den günde ne kadarlık bir kazanç sağlayabilirim. (Not: tabi bunu yanıtlayamazsınız kaç tıklama alıyor v.s Siz kendi kazançlarınız hakkından örnek verirseniz ben hesaplarım)