Merhaba arkadaşlar,

Daha önce satışa koyduğum ve sonradan kaldırdığım firma rehberi sitemi tekrardan özel ihtiyaçlarımdan ötürü satışa koyma kararı aldım.

Site adresi imzamda yer almaktadır.

Site hakkında kısaca bahsetmek isterim :

Alexa : 14 K TR - 600 K Dünya
Google İndex : 24 K
Toplam Backlink : 25.178
Domain Rank : 48
Url Rank : 25
Site Yaşı : 1 Yıl 8 Ay
Dmoz Kaydı : Var
Ortalama Günlük Hit :1800-2200 Arası
Geliri : Aylık değişken ( Açıklamada )
Yazılım : Tualyazilim V1 Firma Rehberi

Site Özellikleri :

* 1 yıldır Dmoz Kayıtlı
* 8 Aylık İYAD ( İnternet Yayıncıları Derneği ) üyesi.
* 1,8 Yıllık Domain , 2018'e kadar regli.
* Comodo Wilcard SSL Sertifikalı ( 3 Aylık Süresi Kalmıştır. )
* GoShopier Mağaza sahibidir, online kredi kartı ödemesi yapılabilinir. ( %5 Kesintili Mağazaya sahiptir. )
* Facebook, Google Plus+ , Pinterest sosyal medya hesaplarına sahiptir.

Site ile Gelecek Extralar :

* Site 4 gb ram - 70 gb hdd Linux VPs'de barınmaktadır. ( Aylık 65 TL sabit ödemeli. )

* Site ile beraber, aylık 15 TL ödemeli 512 mb Windows Vps devredilecektir. ( 3 Aylık ödemesi peşin yapılmıştır. )

* Windows VPs içerisinde, Myzifir 6 hit programı , E-Bülten gönderim ve mail düzenleme programları da devredilecektir.

* Sitenin barındığı VPs üzerinde, aktif olarak kullanılan Nulled Versiyon İnterspire Email Marketer ( Sadece opt-in kayıtlı kullanıcılar için bülten gönderimi yapılmaktadır. )yazılımı da devredilecektir.

Alıcıya Tavsiye :

* Siteyi almayı düşünen arkadaş/arkadaşlar ; ekip olarak çalıştığı sürece sitenin gelirleri katlanarak büyüyecektir.

* Site şuanki ilgisiz hali ile ayda 150-200 TL arası geliri olmaktadır.

* Ekibe sahip olunarak yapılacak tanıtım ve pazarlama ile, site sadece üyelik tipi satışlarından dahi tatmin edici gelir elde edebilir.

( Sitedeki üyelip tipleri satışına nerdeyse en başından beri ilgi gösterilmedi, ona rağmen üyelik satışı geliri aşağıdaki gibidir. 1 yıl 8 aylık sadece üyelik satışı geliridir. )

* Üyelik satışı yanı sıra, sitenin altında bazı hizmetlerinde bağlantılar vardır. Özellikle reklam alanları kiralamasından da ciddi kazançlar elde edilebilinir.

* Tüm satıştaki hizmet ve reklamlar GoShopier ödeme kanalına dahildir. Anında tahsilat yapabilirsiniz. ( GoShopier %5 kesinti ile, ayda 1 defa ödeme yapar. )

* Site tanıtım yazısı satışlarında da forumda hatrı sayılır ticareti olan bir sitedir. Blog kısmından referans olarak tanıtım yazısı kayıtlarına bakabilirsiniz.

* Footer link satışından dahi, son birkaç ay hariç - ayda 100 TL civarı kazancı yakalamıştır.

* Tanıtım yazısı satış platformlarından ciddi kazançlar elde etmiştir.

Sitenin İstatistikleri :

Kayıtlı Firma : 537
Kayıtlı Üye : 1565
Toplam Ürün : 413
Toplam İlan : 376
Toplam Firma Haberi : 46
Toplam Site Haberi : 340
Toplam Blog İçeriği : 94
Toplam Etkinlik : 42
Toplam Backlink : 60.498 Adet
Ayda ortalama 66.000 tekil ziyaretçi tarafından ziyaret edilmekteyiz. ( Şubat 2017 )

Fiyat ve Satış :

Nakit satış için : 2.500 TL
Kredi Kartına Taksit : 2.750 TL ( 458 TL * 6 Taksit )

Not : Pazarlık yapmaya niyetim yok arkadaşlar, zaten değerinin altında satışta site. Sadece SEO 'su için harcanan para, satış istenen para kadardır. Takas düşünmüyorum. Lütfen sadece ciddi düşünen arkadaşlar iletişime geçsinler.