Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 05 Nisan 2017, 16:54
guneydesign Adlı Üyenin Avatarı
guneydesign guneydesign şuan çevrimdışıdır.
WM Aracı
 
Üyelik Tarihi: 17 Mayıs 2014
Yaş / Cinsiyet: 38 / Erkek
Meslek: Web Master
Konum: İzmir
Ad, Soyad:
Mesajlar: 19
Beğeniler: 6 / 2
Ticaret: 0, 0%


Joomla 3.7 beta çıktı

Los Angeles, CA, 3 Nisan 2017: Joomla !'nın yaklaşan sürümü! Dünyanın önde gelen bağımsız CMS'si olan 3.7, şu anda 2017 yılı sonunda planlanan çokça övülen Sürüm 4.0'ün başlatılmasına yönelik yol haritasını belirleyerek geleceğe bakıyor.

Özel alanlar, çok dilli birlikler yöneticisi ve geliştirilmiş bir iş akışı gibi müthiş yeni özellikler de dahil olmak üzere 700'den fazla iyileştirme ile Joomla! 3.7 açıkça kutlanacak bir şey. Joomla! 'Nın neden bu olduğunu görmek kolaydır. Topluluk çok heyecanlı.

Joomla! 3.8 ve 3.9 dizinin son bültenleri olarak takip edecektir. İki sürümün ayrıntıları aşağıdaki gibidir:

• Joomla! 3.8, yepyeni bir yönlendirme sistemini tamamlayacaktır. 3.8 sürümü Joomla tarafından yönetilecek! Deneyimli Michael Babker.

• Joomla! 4.0 ile birlikte piyasaya sürülecek olan 3.9, iki büyük serinin sorunsuz geçmesini sağlamak için API arka portlarını içerecek. Aynı anda serbest bırakılması planlanıyor ve her ikisi de topluluk esnafı George Wilson tarafından yönetilecek.

Michael Babker, "Joomla! 3.9 serisinin final sürümü olacak ancak yine de en az 2 yıl süreyle desteklenecek." Bütün özellik çalışmaları artık 4.0 üzerinde odaklanacak ve bu sürüm oldukça basit olacak. Inanılmaz güçlü talebin tadını çıkarın, önemli bir sıçrama. "

Ayrıca Joomla CMS sistemini kullanan kurumsal firmaların sitelerini de buradan görebilirsiniz : https://showcase.joomla.org/browse-sites.html
Guneydesign Web Tasarım izmir