warpower adlı üyeden alıntı

1. Dolandırmamış kızınız onay vermiş ?
2. 18 yaşından küçük olduğunu nereden bilecek telefon sizin adınıza ve siz büyüksünüz. Kesin bu adamın kızı onay veriyor deyip de engelleyemezler.
3. Şirketin telefonu vardır illaki arayın durumu anlatın hesabı kapatsınlar paranızı iade etsinler bir çok şirket iade yapıyor ama orası yapar mı bilmem.
Teşekkürler kardeşim
Telefonları yok destek kısmından mesaj yazdım geri dönüş bekliyorum

Euphrates adlı üyeden alıntı

Hattınızı mobil ödemelere kapatınız.

Teşekkürler kardeşim müşteri hizmetlerini arayıp kapattırayım.

devrimedia adlı üyeden alıntı

Fatma hanım bu tür durumlarda operatörünüzü arayıp bu işlemi sizin yapmadığınızı kızınızın yaptığını söylediğini zaman ücret iadesi yapılıyor diye biliyorum. Çünkü Clash oynayan arkadaşlarım bu şekilde ücret iadesini alabilmişlerdi

Teşekkürler kardeşim ,müşteri hizmetlerini aradım biz bişey yapamayız telefonunuzun güvenliğinden siz sorumlusunuz dediler.

FilKafa adlı üyeden alıntı

O odeme mecbur yapacaksiniz operator kimin nasil odeme sizden aldi bakmaz. Firmayi arayim iptal ettirin. Daga sonra hattinizdan mobil odemeyi kapatin.eger firma geri odeme yapmazsa bilim sanayi bakanligina ivedikli basvurun
Gecmis olsun
Teşekkürler kardeşim
Firmayı arayamıyorum telefomları yok,bilim sanatı bakanlığı ilgilenirmi böyle durumlarla?

onurkaplan adlı üyeden alıntı

Konuyu düzeltin lütfen insanları şuan da yanlış bilgilendiriyor sunuz burada **************lık yok kızınız onaylamış parayı ödeyip vip üyelik vermeseydiler ************** olurlardı.

Teşekkürler kardeşim haklısınız başlığı düzelteyim

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

https://moviestarplanet.zendesk.com/hc/tr/articles/213892145

Burada şartlar yazılmış, isterseniz bir inceleyin.

Direkt çocuklara yönelik bir oyun sitesi olduğu apaçık ortada.

Ama satışın nasıl yapılacağına dair hukuki durum farklı olması gerekir.

Danimarka olarak belirtmişler yasal merci konumunu.

Belki **************lık diyemeyiz ama pek masum olduklarını da düşünmüyorum.

İyi forumlar.

Teşekkürler kardeşim,belki **************lık değil ama art niyet olduğu ortada

mediacenter adlı üyeden alıntı

mobıl odemelerde kesilen ucretın ıadesı olmaz...

yapılan ıslem bır reklam ısıdır. yapılan reklama karsılık bellı bır ucret kesılır...
Burda bilinçsiz kişiler dolandırıldığını düşünerek hareket ederler.

Fakat insanlar emeklerinin karşılıklarını alabilmek adına bir reklam kurumuna başvurur.

Reklam kurumu size reklamı verir ve istediğiniz yerde göstermekte özgündür.

internet ve ya cep sms olması önemli değildir önemli olan sizin mesajı evet yazarak onay vermenizdir.

İstediğiniz kadar şikayet etseniz bile yapılan işlem kendi elinizden olduğu için bir daha ki ay sadece kesinti almazlar.

şimdiden geçmiş olsun....

hattınızı mobil ödemelere kapatın...

tüm cep tl servislerini iptal edin...

bir dahaki ay böyle bir durum ile karşılaşmamanızı temenni ederim...

Teşekkürler kardeşim önerilerinizi dikkate alacam

underworld adlı üyeden alıntı

Kusura bakmayın kızınız fazla zeki değilmiş birde suçu siteye atmıssınız baslıgı değiştirin bence.
Teşekkürler kardeşim
Çocuk 11 yaşında haklısınız başlığı değiştirecem

FurkanOYMAK adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun abla , fakat sitenin suçu yok. Sonuçta kızın onay vererek yapmış. Yapabilecek bir şey yok.

Teşekkürler kardeşim destek kısmından mesaj yazdım bakalım geri dönüş bekliyorum