GELİN SİZ DE İNTERNETTE KAYBOLMAYIN ..

sitenizi veya ürünüzü bu paket sayesinde çok kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz.

facebookta yüksek üyeli gruplarda en düşüğü 50 bin üyeli olan gruplarda paylaşımınızı yaparım.

50 adet firma rehberine eklerim

SEO açısından oldukça faydalı bir yöntem olan 50 adet (güncel) firma rehberi sitelerine firmanızı eklerim, içeriklerinizi eklerim yani 50 adet siteden backlink almanızı sağlarım Firmanızın web sitesinin Google gözünde değerinin artmasını sağlamak için rehber sitelerinde firma ekle işlemleri sitenize artı puan sağlayacaktır. Firma rehberi siteleri aynı zamanda binlerce firmanın ve hizmetin reklamını yapmasından dolayı çok yoğun internet trafikleri bulundurmaktadır. Bu siteler üzerindeki ziyaretçilerin firmanızı bulması çok daha kısa sürede olmaktadır.Sitelerin hepsi günceldir, listeden çalışmayan siteler temizlenmiştir.

İşlem kesinlikle manuel olarak yapılmaktadır.

• Görsellerinizi ekliyorum (seo uyumlu resim optimizasyonu)

• haberlerinizi ekliyorum

• ilanlarınızı ekliyorum

• ürünlerinizi ekliyorum

• 3 adet anahtar kelimenize bağlantı veriyorum

forum tanıtımı

• Tanıtım yazısını yani makaleyi biz yazarız.

• İstedeğe bağlı 3 adet anahtar kelime linkleme yapılır.

• Çalışma sonunda rapor teslim edilir.

• manuel olarak yapilir.

• Forumların hepsi farklı ipdedir.

• İsteğe göre Anahtar kelimelere linkleme yaptığımız için anahtar kelimelerde yükselme görülür.

• Kaliteli sitelerden backlink aldığınız için Siteniz googlenin gözünde yükselir ve backlink sayınız artar.

• Pagerank ve trustarank değeriniz artar.

Sitenizin İndex alma hızı artar.