Dijital34 adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Birkaç sorum olacak sizlere. Bu sorulara cevabı buradan verirseniz, akıllarda ki soru işaretlerini
silmiş olacaksınız. Bizlere vermiş olduğunuz güvence nedir? Yani size neden güvenelim? Kimsiniz? Bir şirket misiniz? Vergi numaranız, adresiniz, telefon numaranız var mı? Referansınız var mı? Burada ki insanlar neden bu ücretleri size öderken tereddüt etmemeli?

Yanlış anlamayın benimde ilgimi çektiği için yazıyorum, eğer bu sorulara cevabınız varsa bizde satın almak isteriz.

Tabiki cevaplayayım ne demek en doğal hakkınız. Birincisi isteyen herkes ile satış sözleşmesi yapabilirim karşılıklı imzalı şekilde. Noterdende tasdikletebilinir. o yüzden kesinlikle tereddüt edilmemeli.

Birçok kişi gibi bende freelans işim bu benim. Herhangi bir şirket veya kuruluş değilim.

*** daki üyeliğimi size dilerseniz fiyatlar ve detaylar ile pm geçebilirim inceleyiniz beni :)

Telefon Numaram: 0552 # 203 # 91 # 15 dileyen istediği zaman arayabilir çok detaylı sorulara yanıt verebilirim veya yanıma gelebilir çayımı içebilir isteyen herkes.

Sizden ricam varsa başka bir sorunuz pm ile artık iletirseniz memnun olurum.