Hediye ! : Bronz Paket: 2 Footer Link Gold Paket: 3 Footer Link Diamond Paket: 5 Footer Link Hediye

16 Siteden FOOTER Link Çıkışı: 3 Ay 800 TL 6 Ay 1400 TL 12 Ay 2200 TL
16 Siteden Tanıtım Yazısı (Biz Yazıyoruz) : 450 TL

selcuksofta adlı üyeden alıntı

Buna çalışma aldım mükemmel ilerledim seo 3 paketi süper

SonuYok adlı üyeden alıntı

Anlasma saglandi odeme yapilir yapilmaz sagolsun hemen iş başı yapti arkadaş. Etkisini gordukce burada paylasacağım

BayKargaa adlı üyeden alıntı

Öncelikle merhaba ve çok teşekkür ederim sizin seo paketini aldığım için.O kadar memnun kaldım ki o kadar mı deseniz yeri sayenizde satışlar yükselişe geçti tatmin edebileceğinizden fazlası bütün seo arayan cevreme kesinlikle sizi önermeyip sizden Seo paketi aldiricagim. Tek kelime aldım sizden bi paket seo çıktı satışlar tepeye sordular Neo keyifler kazanclarla bak uçuyor uçuruyor bu seo hahaha kesinlikle
Helal olsun.Bir kez daha teşekkür ederim. .Saygılarımla. ..

itfaiyeci110 adlı üyeden alıntı

1 Adet paket alındı 1000 tl ödeme geçildi Çok titiz çalışıyor kendisi çok teşekkürlerimi sunuyorum

PatiHaber adlı üyeden alıntı

Paket Gold yaptırıldı ilgisi için teşekkür ederim iyi bir çalışma çıkarttı ortaya.

tufan659 adlı üyeden alıntı

Çalışılabilir düzgün bi arkadas potansiyelli

emreyzcoglu adlı üyeden alıntı

Uzunca bir araştırma sonucu kerimoglumedya ile çalışmaya karar verdik. Düşük bütçe ile en yüksek verimi nasıl alırız sorusuna en makul cevaptı onlarla çalışmak. Ayrıca ekstra ufak tefek ricalarımızı da hiç ikiletmediler. Teşekkür ederim :)

**

**

**

Rapor İş Sonu İletilir 1.5 Ay ile 2 Ay Arası / Ahrefs Ücretsiz Analiz / Rakip Tüm Analizler . Son Paket Kredi Kartına 6 Ay Taksit Skype : KerimogluMedya Whatsapp : 0531 358 8599