THEX3T4R adlı üyeden alıntı

Bu tamamen size ve kullanacağınız ortama bağlı Benim çalıştığım ofiste 3 adet monitör ile iş yapmaktayım. 2 Adet standart monitör 1 Adette orta üstte duvara monte edilmiş şekilde Geniş bir LCD TV Mevcut. Şimdi böyle bir yer ve böyle bir çalışma için uygun ama evimde 2 adet monitör
mevcut , 1 Adet 27' Ekran bunda oyun fazlası ile oynarım. Bu benim için yeterlidir ama fazlası ile bir oyun fanatiğiyim diye biliriz LCD TV çok daha iyi olabilirdi ama işimden dolayı sürekli ve laptop olduğu için kurulum vs sürekli uğraş sorunum olsun istemem :)
Benim ortamım olsa (Ekran Gözünüze girmeyecek şekilde tabi :D ) Güzel bir bilgisayarım ve güzel bir oyun arşivim ve önümde güzel bir oyun dönemi varsa LCD uygun olabilir ileride bunu farklı bir şekilde değerlendirede bilirsiniz bunuda unutmayalım ama aradaki ücret farkınıda düşünmeniz gerek :)

Kardeşim ben sadece evde kullanacam Tv le monitor arasında kalmamın nedeni arada filim izlemek için artı uydu alıcısıda var Oyun oynamak içinde alıyorum oyun oynarken ondanki zevki onda alırmıyım onu öğrenmek istiyorum