Dolphin Themeforestin en çok satılan ve SEO için tam uyum sağlayan bir petshop teması ve sağlam bir domain ile siteyi kuracağım, hiç bir şekil de spam v.b yani SEO çalışmaları için siteye zarar verecek çalışmalara zararı olacak hiç bir şey kesinlikle söz konusu olmayacak. Tüm sosyal hesaplara kayıt açılıp search console, google analytics gibi her şeyi ayarlayacağım. Yani kısacası SEO çalışmaların için önünde hiç bir engel ve sorun olmayacak tertemiz sağlam alan adına sahip en hızlı ve SEO için en sağlam temalardan bir tanesi üzerinde bu çalışmaları yapacağım. Her kategori için uzman makale yazdırıp H tağlarını uyumlu olarak kullanacağım. Yani kısacası tamamen yeni sağlam, hızlı, seo için tam uyum sağlayan, her şeyi eksiksiz ve tüm kayıtları yapılı bir siteyi şartsız koşulsuz ilk sayfaya çıkartacağını bu şartlar altında garanti ediyormusun? Örnek veriyorum sen ilk sayfaya çıkarttın peki bu çalışmanın ömrü ney? Sen diyelim ilk sayfaya beni çıkarttın 1 ay sonra o sıralamadan düşermiyim? neylerin garantisini veriyorsun hocam bana detaylı bilgi lazım, bu çalışmayı örnek veriyorum yaptırdım ve ilk ay ilk sayfada 1-7 ci sıra arasındayım diyelim ikinci aya kadar o sıralamadan düşermiyim 3 cü aya kadar ben o sıralamada kalırsam seninle 1 sıra için çalışmalara başlarız ve bu sefer en üst paketinde ilerleriz uzun vadeli olarak düşünebilirsin hocam. Bundan dolayı detaylı yazdım