Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 27 Ekim 2017, 23:07
CenkOnsoy Adlı Üyenin Avatarı
CenkOnsoy CenkOnsoy şuan çevrimdışıdır.
Skype: cenkonsoy
 
Üyelik Tarihi: 18 Ekim 2012
Yaş / Cinsiyet: 33 / Erkek
Meslek: Uzman Biyolog
Konum: Ankara
Ad, Soyad:
Mesajlar: 4.074
Beğeniler: 1320 / 76
Ticaret: 33, 100%
Merhaba arkadaşlar,

Kısa bir süre önce site tanıtım kısmında konu başlığı ile ilgi alanı olan arkadaşları davet ettiğim forum adresimize oldukça zayıf dönüşler aldığım için yenilemek istiyorum.Otomotiv sektörüyle alakalı geniş bir forum faaliyeti planladığımız firma destekli bir platform oluşumu içerisindeyiz. Ancak forum kültürüne hakim deneyimli kalemler bulma konusunda emin adımlarla ve doğru arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.

Bu konuda 1-2 TL makale ücretine bakmak yerine uzun vadede 100-200 TL düzenli gelir planları yapan arkadaşlarımızı Modifiyeforum.com adresinde içerik oluşturma ve denetleme hususlarında katılmak üzere davet ediyorum.

Lütfen ben yaparım ve bu işten keyif alıyorum diyen arkadaşlarımızın mesajlarını itinayla yanıtlayacağımı belirterek dönüşlerini rica ediyorum.

Site gelirleriyle ilgili tamamen masrafsız gelir modeliyle çalışacağımız için gelir yönünde endişe duymamanızı gönül rahatlığıyla dile getirebilirim, zaten tanıyanlar biliyorlar Ki otomotiv sektörüyle ilgili azcık bilgiye sahip olan arkadaşlarımızın ne kadar ciddi rakamların döndüğü konusunda bilgisi vardır.

Teşekkürler.
https://www.bilimgunlugu.com