Ben de bi ara "Supradyn All Day" kullanmıştım, gerçekten ciddi bir faydasını gördüm. Aklım bir karış havada olmuyordu, kullanmadan önce bazı zamanlarda ne yaptığımı dahi unutuyordum ya da sabah kalktığımda bilinçsiz bir şekilde, saçma saçma hareketler yapıyordum. Kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra etkisini görmeye başladım, sabah kalktığımda o yorgunluk olmuyordu üstümde. Ayrıca gün boyu gerçekten aktif olabiliyordum. Yani öyle 3 iş yapıp 5 saat dinlenmiyordum, 5 iş yapıyorsam 2 saat dinleniyordum. Kesinlikle tavsiye ederim, ha tabii bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir ben kullandığım dönem boyunca 2 kilo almıştım. Biliyorum alakasız bir şey ama söyleyeyim dedim :)) Şimdi soracaksınız madem bu kadar etkiliydi neden bıraktın diye, hemen cevap vereyim. Bir süre sonra eski halime geri dönmeye başladım, yani başladığımı fark ettim. Kullandığım halde yine eskisi gibi olmaya başladım. Dediğim gibi sanırım bünye ile alakalı bir şey, ben de madem kullanırken de böyleyim bırakayım o zaman dedim ve bıraktım. Ama kısa zaman içerisinde tekrar almayı düşünüyorum bakalım sonuç ne olacak.

Pharmaton hakkında bir fikrim yok hiç kullanmadım.