İnternet işleriyle uzun yıllardır haşir neşir olan biriyim. Çok uzun zamandır kişilere, kurumlara, ulusal ya da uluslararası projelere destek veriyorum. Bunun neticesinde de birçok ekiple ve uzmanla çalışma fırsatı buldum. Bu tecrübe bana sadece yapılan işe değil iş yapılırken yaşanan sürece de bir o kadar dikkat etmem gerektiğini öğretti.

Şimdiye kadar çalıştığım onlarca kişiden veya ekipten en fazla bir elin parmakları kadar 'profesyonel iş profesyonel iletişim' deneyimi yaşadığımı söyleyebilirim. Çalışma prensipleri, iletişim gücü, hem çalışma öncesi hem de çalışma sonrası oldukça samimi bilgi alışverişi "Zeniwork" için bu parmaklardan birisi olmaya yetti de arttı :)

Birçok kişi tarafından tanınan, bilinen Blog Kurdu için kendisi hem sevimli bir logo yaptı hem de bunun dışında şahane bir destek sundu. Birebir olarak ne kadar teşekkür ettiysem de bu harika iş deneyimini mutlaka burada paylaşmam gerektiğini düşündüm :)

Unutmadan, kendisi sadece grafik hizmetleri değil güzel bir muhabbet hizmeti de veriyor. Herkese tavsiye ederim ;)