[SIZE=2]Merhabalar, 2011 yılından beri SEO trendlerini takip etmeye ve değişen algoritmalara ayak uydurmaya çalışıyorum. Bu konuda kendimi oldukça yeterli seviyede görüyorum. Sitelerinizin otoritesini arttıracak ve hedeflediğiniz anahtar kelimelerde yükselmenize yardımcı olacak bir çalışma hazırladım.[/SIZE]

[SIZE=2]Bu çalışmayı sosyal medyanın SEO üzerindeki etkisinin son yıllarda gittikçe artmasından ve daha önce yaptığım çalışmalardan aldığım olumlu sonuçlardan yola çıkarak hazırladım. Çalışmadan memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.[/SIZE]

[SIZE=2]Çalışmalar tamamen doğal olarak ve günlere yayılarak yapılmaktadır. Bu da çalışmanın etkisini arttırmaktadır. Örnek çalışmalar ve önceki referanslar için lütfen pm isteyin.[/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=#e74c3c]NOT: [/COLOR]Her siteyle çalışmıyorum, sitenin gerçekten yükseleceğine inanıyorsam siteyi inceledikten sonra işi alıyorum. [/SIZE]

[SIZE=4]Hızlı iletişim için skype ekleyebilirsiniz;

[/SIZE]

[COLOR=#e74c3c][SIZE=5]Bu Çalışma Ne İşe Yarar?[/SIZE][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#2ecc71]- DA ve PA Değerleri Artar[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#2ecc71]- Alexa Sıralaması Düşer[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#2ecc71]- Hedeflenen Anahtar Kelimelerde Yükseliş Olur[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#2ecc71]- Hedeflenen Anahtar Kelimelerde Ziyaretçi Artışı Olur[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#2ecc71]-Kalıcı ve Doğal Şekilde Backlink Kazanmış Olursunuz[/COLOR][/SIZE]