[SIZE=7][COLOR=#e74c3c]#### 05.03.2018 - PAKETLER GÜNCELLENDİ #####
-- İŞ SONRASI ÖDEME İMKANI--[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=7][COLOR=#e74c3c]- %100 MANUEL -[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3]Sitenizi spama sokmamak için kesinlikle tertemiz sitelerden backlink almanızı sağlayarak sitelerinizin oteritesini yükseltmeyi ve aynı zamanda günümüzde ki en etkin dış seo kriterlerinden biri olan sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanarak sitenizin DA-PA oranlarını ve bununla beraber ziyaretçi sayısını arttırmayı amaçladık.*Alexa ilk 500 sitelerden kalıcı tanıtımlarınızı yayınlayarak sitenizide ki etkileşimi arttırmayı ve az ama öz backlink almanızı sağlıyoruz.[/SIZE]
[SIZE=3]EĞER BU KAZANÇLARI SAĞLAYABİLİYORSAK DEMEK Kİ BİLDİĞİMİZ BİR ŞEYLER VAR.[/SIZE]

[SIZE=3]Sizce gerçekten spam siteler ve çöp çalışmalar ile sitesi destekleyen birisi bu ziyaretçiye ve aylık gelire ulaşabilir mi ?[/SIZE]

[SIZE=4]Bazı müşterilerimizin yorumları ;[/SIZE]

NaTioNaL adlı üyeden alıntı

Düzenli çalışmak üzere anlaşıldı hayırlı olsun. İlgili bir arkadaş tavsiye ederim.

LeloucH adlı üyeden alıntı

İstediğim çalışmayı süresinde gerçekleştirdi. Raporu açıklamalarıyla aldım. Teşekkürler, kolay gelsin.

vetfak adlı üyeden alıntı

faydalı bır paket olarak gozukuyor kısa zamanda bır adet calısma yaptırmayı dusnuyorum

CyBeRPrenS adlı üyeden alıntı

rapor alındı güzel bir çalışma olmuş ve extradan faydalı bilgiler içeren rapor düzenlenmiş iyi çalışmalar diliyorum.

izmirtabela adlı üyeden alıntı

Çok detaylı ayrıntılı rapor veren bu arkadaşa teşekkür ederim eline emeğine sağlık. Forumda güvenilir iş yapanlardan birisi olarak ekledim. Başarılar dilerim.

sabrican adlı üyeden alıntı

11 adet site için sipariş verilmiştir.

DeplasmanRehber adlı üyeden alıntı

1 site için çalışıp memnun kaldım, gerçekten etkisini hemen gösteren bir çalışma yürütüyor arkadaş. Şimdi 2 site için daha anlaşma sağlandı.

RaLLpH adlı üyeden alıntı

1 adet paket siparişi verildi arkadaşı eskidende tanırım zaten, skype'dende çok ilgilendi tüm sorularıma yanıt verdi ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.

jacksons adlı üyeden alıntı

Valla ben çalışmayı beğendim teşekkürler.

barisadas adlı üyeden alıntı

1 Adet Gold Paket Siparişi verilmiştir. Teşekkür ederim. Emeğinize Sağlık Şimdiden...

omertarik96 adlı üyeden alıntı

Calismaya basladik. Arkadas cok ilgili. Calismalar son hiziyla devam ediyor. Tesekkurler her sey icin!

tavhane adlı üyeden alıntı

platin paket hizmeti alınmış ve rapor teslim alınmıştır, işinde iyi bir arkadaş.

[/CENTER]