Merhaba,
1.Sitenize kendiniz içerik yazın ( satın aldığım içerikten ayda 1 tık gelirken kendi yazdığımdan günde 5 -15 arası hit geliyor)
2.sitenizin tanıtımını kendiniz yapın
3.sosyal medyayı kullanın
4.backlink paketi satın almayın satışı yapılan siteler çöplüğe dönmüştür spam seviyeniz artar.
5. 100 tanesi 10 tl forum tanıtım satın almayın spam artar zararı olur (ben bu hataya düştüm ve hepsini sildirdim)
6.facebook v.b sosyal medya tanıtımları para vererek satın almayın çöplük olmuş. ( en iyisi kendiniz yapın)
7.süslü bir şekilde yazılan googleye uygun son sürüm backlink reklam v.s bunlara asla kanmayın bir halta yaramıyor. zararı dokunur.
8.Ve en önemlisi kendiniz yapmadığını her çalışma sadece maddi kayıp olmakla birlikte sitenize zarar olarak dönecektir. forumlarda satışı yapılan bu tuzaklara düşmeyin. bir halta yaramıyor.
.seo firmaları ile çalışın kendini kanıtlamış firmalarla çok para istiyorlar evet bence'de haklısınız o halde dediğimi yapın tüm seo işlerinizi bilgili insanların paylaşımlarını, seo firmalarının bloglarını okuyun youtube'de videoları izleyin en azından organik hit kazanacaksınız.

Burada yazdıklarım maddi manevi zarara uğramayın. Google başarısı bariz ortada bunu yapan başarıyor. Sabır-Azim- özveri ve Zaman
Başarılar

Bu işi bilenler bunları size söylemez sizler işi bilen insanlar için rakip sayılırsınız ve bilgilenmenizi istemezler.
Backlink reklamları yapanlarda bu yazımı pek beğenmeyecekler çünkü işlerine gelmeyecek.
Bu bilgiler son sürüm tamda googlenin istediği gibi gel vatandaş gel İnsanlık namına yazdım :)

Başarılar.