Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 08 Mayıs 2018, 10:15
Avatar Seçilmemiş
wolveron wolveron şuan çevrimdışıdır.
webkodu.com
 
Üyelik Tarihi: 09 Kasım 2012
Yaş / Cinsiyet: 39 / Erkek
Meslek: Seo Uzmanı
Ad, Soyad:
Mesajlar: 194
Beğeniler: 56 / 7
Ticaret: 19, 95%
Aşağıda şahsıma ait websitelerim ve tanıtım yazısı fiyatları yazılmıştır. Website adları için lütfen mesaj atınız. Bayii tarzı çalıştığım arkadaşlara verdiğim fiyatlardır. Türkçe sitelerimin tamamından alım yapılır ise 8 sitede tanızım yazısı fiyatı 125 TL olacaktır. Makalelerde %100 özgünlük şartı arıyoruz. Özgün olmayan makaleler kesinlikle yayına alınmaz. Bende bir SEO uzmanı olarak zaten özgün olmayan makalenin size çok az getirisi olacağını söyleyebilirim. 3 link çıkışına izin veriyoruz. Ayrıca aşağıda bazı teknik detaylar yazıyorum. Bunlara uyup uymamak tamamen size bağlı, uyulursa daha fazla yarar görmeniz için yazdığım önerilerdir. Saygılar.Tanıtım yazısında dikkat etmemiz gereken seo kuralları

1- Anahtar kelimeniz makale başlığında bulunsun. Mümkünse başta yer alsın

2- Makale cümlesi anahtar kelimeyle başlasın. Veya ilk cümlede yer alsın.

3- Makaleniz mümkün olduğu kadar uzun olsun. 300 kelime idealdir.

4- Makalenizde anahtar kelime yoğunluğu 100 kelimede 1 veya maksimum 2 olacak şekilde yazılsın. Daha fazlasının spam olarak algılanacağını unutmayınız.

5- Makale içinde ara başlıklar kullanın. Bizde h2 ve h3 olarak tanımlayıp yayına alalım. Bu ara başlıklar sizin anahtar kelimenizi içersin. Bizlerde etiket olarak kullanalım.

6- Makale içinde olabildiğince fazla görsel kullanın. Var ise video embed kodu gönderin.

7- Websitenizin lütfen anchors text link yoğunluğunu takip edin. Eğer çok fazla aynı anahtar kelimeye link verdiyseniz, website adınızı veya direkt hedef linki köprüleyin. Bu sizi direkt olarak spamdan koruyacaktır.

8- Sizi rahatsız etmeyecek otorite dış sitelere link çıkışı verin. Bizde bu linkleri no follow sizie verdiğimiz linkleri ise do follow olarak yayına alacağız.

9- Sitenizine sürekli dofollow link almayın. Yine yoğunluğu kontrol edip bize linklerin no follow veya do follow link olması gerektiğini bildirin. ( Bildirilmediği sürece dofollow yayına alınacaktır. )

10- Son olarak lütfen yayına aldıracağınız makaleniz gerçekten bilgi içersin. SEO çalışmalarında yapılan en büyük hatalardan biriside budur. Tanıtım yazısı makaleleri , kendi websitenizde yayınlanandan daha kötü olmasın. Hangi kanal olursa olsun, aldığınız backlinklerden gelen trafikler, o linki ve sitenizi çok daha güçlendirecektir. Buda sitenizin sanal otoritesini direkt olrarak etkileyecektir. Başarılar dilerim.v......ber.com 45 TL ( news kayıtlı)
s......nu.com 25 TL
m........a.net 20 TL
b.........k.com 20 TL
t........o.com 15 TL
r.....e.com.tr 15 TL
o.........n.com 20 TL
k..........i.com 15 TL

İngilizce Sitelerim

t...................d.com 35 TL
f..............w.com 25 TL
a...............s.com 15 TL
m......e.com 10 TL
Konu wolveron tarafından (08 Mayıs 2018, 10:17 ) değiştirilmiştir.