Being adlı üyeden alıntı

JigSaw valla o benim değil tümüyle Google'ın kabahati :D Adamlar şaka gibi özellikleri bahar temizliği diye iteliyorlar, ne diyelim... :D

daniel1336 biz sade olmasın demiyoruz ki, 15 yıldır Google'ın bir servisi olan Blogger'a gereken ilginin gösterilmemesi, üvey evlat muamelesi yapılmasından bahsediyoruz. Tahminimce koca Google şirketinde iki çalışanı (stajyer) kitlediler koca Blogger platformuna, onlar geliştiriyor sistemi. Bunun başka bir açıklaması olamaz. Yıl olmuş 2018 hala temel özelliklerin bile çoğundan mahrum bırakılmış bir bloglama sisteminden bahsediyoruz.

Ercany öyle veya böyle o bloglar da trafik alıyor. Trafik almayanlarının da Google'a net bir gideri olmuyor.

opencartim şimdilik korkulacak bir şey yok ama bence tetikte olun derim :D Google'ın Blogger'a biçtiği ömür sayılı gibi duruyor. Çünkü yıllardır ufak geliştirilmeler haricinde sisteme neredeyse hiç el atılmadı. Kapatılmasına delalet olabilir.

Içerisinde yazı bulunan trafik alan bloglar için değil söylediğim ama zamanında alınmış hiçbir içerik yok girince boş blogger klasik teması çıkan birçok keyword blog var. Alınıp degerlendirilebilse çok daha iyi olur bana gore