Loving adlı üyeden alıntı

Ben size çok teşekkür ediyorum çünkü yapıcı bir eleştiri ve aynı fikirdeyim ülkemizin böyle platformlara ihtiyacı olduğu kanısındayım çünkü etki ve tepki var ama insanları tek çatı altına toplamak mühim. https://armedunity.com burası var meseala avrupada işler böyle yürüyor ama bizde biraz zor gibi.

Kapsamlı önerileriniz varsa çok mutlu olurum. :)

Hocam verdiğiniz siteyi inceledim tabi orada tuttuysa burada da tutmaması için bir sebep yok.

Youtube videolarınızın birine baktım anlatım, ses gayet başarılı devamı nasıl bilmiyorum şuan 2.videodayım.(Belki sayenizde tekrar bir unitye giriş yaparım her 2-3 ayda 1 deniyorum çünkü :laugh: )

Benim forumunuza olumsuz bakma sebebim aslında bu sitede çok daha açık.Örnek gösterdiğiniz forum sitesinde en fazla post atılan forumun kategorisi 29,943
postla " Need help? " :) "

Mesela açtığınız forumda ben böyle bir kategori göremedim(varsa da büyük ihtimal aşağılarda bir yerde) bir yazılım projesinin(web bazlı) olmazsa olmazı destek bölümüdür.Bunu tüm dünya anlamışken nedense bizimkiler direniyor bu kısma ağırlık vermeyi.Destek bölümünü aktif hale getirirseniz oradaki çoğu sorunlu üyeyi tutarsınız sağlam büyüme bu şekilde oluyor.Soru soranı tutabilirseniz ileride sorulan sorulara cevap verdiklerini görürsünüz.İnsanları tek çatı altında da bu şekilde topluyorsunuz kimse boş foruma girip vakit öldürmüyor artık.(2005-2009 arası böyle değildi :) )
Forum büyüdükçe bu alanda tecrübeli insanlar sadece can sıkıntısından dolayı bile bir şeyler paylaşıyorlar tabi bu seviyeye gelebilmek için anahtar forumun büyümesi.Bu büyüme içerik bazlı değil(tabi bunun da önemi yatsınamaz.) aktif üye bazlı olması.Aslında bunların hepsi iç içe domino taşı gibi dizilmiş.Biri olmadan diğerinin bir manası yok.

Tekrardan kolay gelsin ekipsiz çok zor görünüyor umarım başarırsınız çünkü bizde genel webmaster üzerine youtube üzerine dahi oldukça tutulmuş forumlar var fakat mobil üzerine bunu başarabilmiş diyebileceğimiz çok site yok.