Profesyonel SEO Optimizasyonu ve Danışmanlığı

SEO Ne Değildir?

Programlar aracılığı ile kalitesiz, link çöplüğüne dönmüş sitelerden link kazandırmak SEO değildir. Ezbere ve farkındalıktan uzak yapılan çalışmalar size hiçbir başarı getirmeyecektir.

SEO Çalışması Nedir? Nasıl Yapılır?

SEO optimizasyonu çok hassas bir süreçtir. Profesyonel bir şekilde elde edilen crawling raporları, yüzlerce ve hatta binlerce kelimeden oluşan listeler ve detaylı veriler ışığında detaylı çalışmalara dayanır.

Farkımız Ne?

Sürekli olarak güncel algoritmaları ve güncellemeleri takip ederek tarihe gömülmüş çalışmalardan uzak duruyoruz. Çalışma anında en güncel algoritma ve güncellemeleri baz alıyoruz ve gerçekten arama motorlarının isteklerine uygun, optimize edilmiş otoriter bir site haline gelmenizi sağlıyoruz. Bu da müşterilerimize ziyaretçi ve müşteri kazancı olarak geri dönüyor.

• UX bazlı optimizasyon

• Profesyonel log analizi & crawling optimizasyonu

• Resmi patent ve en güncel algoritmaların baz alındığı etkili çalışma

• Büyük veri analizi

• Anahtar kelime tespiti

• Doğal yükseliş, otoriter siteler & kalıcı etki

• 7/24 Destek & Profesyonel Çalışma

• Kurumsal düzeyde hizmet

GSM: (541) 819 - 1916

Fiyat: 79₺
(Kısa süreli indirim)

REFERANSLARDAN BAZILARI

ozmen16 adlı üyeden alıntı

Daha önce farklı zamanlarda seo ile ilgili destek alındı. Seo konusunda son derece uzman, belirttiği gibi yapılan yatırımın karşılığı çok kısa bir zaman içinde kendisini gösteriyor.
Kendisi ile şuan bir projemizde seo çalışmamız devam etmektedir.

sdtyvz adlı üyeden alıntı

dun calısmaya başladık ve 1.gunun raporu geldı, konusunda deneyımlı ve her zaman hızlı ulasabılecegımız bırı

orhanciimen adlı üyeden alıntı

Arkadaşla çalışmaya başlandı arkadaş gayet ilgili birisi teşekkür ediyorum

uonrl adlı üyeden alıntı

İş verilmiştir, çok ilgili bir arkadaş teşekkür ediyorum.

ramazayn adlı üyeden alıntı

Mükemmel bir çalışma gerçekleştirci hocamız emeğinize sağlık. Raporda tatmin edici.

mrtbsn adlı üyeden alıntı

Arkadaşla bir hafta önce çalışmaya başladık. Her gün ayrıntılı olarak rapor gönderdi. Aklıma takılan soruları rahatlıkla sordum ve açıklayıcı bir şekilde cevapladı. İlgili ve yardımsever. İkinci sitem için önümüzdeki günlerde tekrar çalışmayı düşünüyorum.
Tavsiye ederim..