aşağıdaki gibi mail geldi.. bu nedir abi silinse ne olur?
----------------------------------------------------------------------

Merhaba,

bestbinayonetim.com alanına ait G Suite hesabınızı, geçtiğimiz 90 gün içinde kullanmadığınızı fark ettik. Ayrıca, hesabınızın faturası en az 60 gün boyunca ödenmemiş.

Aşağıdaki işlemi yapmadığınız takdirde Google, 2 Ağu 2018 tarihinde veya sonrasında hesabınızı silecek.

G Suite hesabınızı kullanmaya devam etmek mi istiyorsunuz?
Hesabınızı kullanmaya devam etmek için:

2 Ağu 2018 tarihinden önce Google Yönetici konsolunuzda oturum açın.
Böylece bu hesabı kullanmaya devam ettiğinizi anlayabiliriz.
Takip eden 48 saat içinde bizden, hesabınızın artık silinecek hesaplar arasında olmadığını belirten bir e-posta alırsınız.
Verilerinizi tutmak istiyor ancak hesabınızı kullanmaya devam etmek istemiyor musunuz?
G Suite hesabınızdaki, Gmail iletileri, kişileri veya Google Drive dosyaları gibi verileri dışa aktarmak için:

Takip eden 60 gün içinde Google Yönetici konsolunuzda oturum açın.
Verilerinizi dışa aktarın.
Hesabınızı iptal etmek için talimatları uygulayın.
Hesabınızı veya verilerinizi kullanmak istemiyor musunuz?
Bu G Suite hesabını kullanmak ve verilerinizin hiçbirini kaydetmek istemiyorsanız herhangi bir şey yapmanız gerekmez. Hesabınız otomatik olarak kapatılır ve 2 Ağu 2018 veya daha sonraki bir tarihte verileriniz silinir. Hesabınız silindiğinde bestbinayonetim.com alanına ait G Suite hesabınıza erişemezsiniz.

Yönetici kullanıcı adınızı veya şifrenizi hatırlayamıyorsanız Yönetici konsolunda oturum açamama başlıklı makaleyi inceleyin. Google'ın belirli bir süre boyunca etkinlik olmayan hesapları kapatma nedeni hakkında daha fazla bilgi edinmek için G Suite Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.

Saygılarımızla,

G Suite Ekibi