Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim :)

haliluunal adlı üyeden alıntı

Bence gayet iş görür fakat 6-7ay sabr edip , sonra blackhat seo ile 1.siraya oturursunuz

eyvallah hocam 6-7 aydan da fazla sabredebilirim :D

Ruling34 adlı üyeden alıntı

Sunu.al'ı da regleyin hocam. İki domaini son yatırımcısına iyi rakama satabilirsiniz. (Yakala.co gibi) Veyahut kendiniz projelendirebilirsiniz..

Hocam 13 Euro civarlarında bi para olunca tanesi ince eleyip sık dokudum açıkcası :D

emrecelen adlı üyeden alıntı

a55,b39 gibi saçma domain almaktansa güzel ve anlamlı projelendirmeye müsait alan adları hocam hayırlı olsun.

hocam kesinlikle o tarz alan adlarını bende sevmiyorum. ama uzantı konusunda tereddüt yaşadım :)

webdostu adlı üyeden alıntı

sub domain olarak güzel kullanılabilir hediye.esya.al evine.esya.al ofisine.esya.al gibi

ilerleyen zamanlarda çok güzel olabilir, değerli yorumunuz için teşekkür ederim değerlendirmeye alacağım :)

muratgny4254 adlı üyeden alıntı

benim çok hoşuma gitti, çok güzel proje ile cok iyi yere gelebilir.

çok teşekkür ederim. biraz sabretmek gerekicek ama sanırım hocam :)

AdaletinSesi adlı üyeden alıntı

Zamanında hukuk.net'i almadan önce adalet.li domainini kullanırken bir çok kelimede birinci sıraya çıkmıştım. Siz bu domainlerle haydi haydi çıkarsınız.

hocam örneğiniz çok hoşuma gitti bende o mantıkla aldım bu alanadlarını, ama projelendirmek için biraz beklemem gerekicek sanırım sizin yolunuzda ilelemem lazım hocam :D

bluecity adlı üyeden alıntı

Şu an her ne kadar türk milleti yeni uzantılara alışmamış olsada yavaş alışacaklar ilerisi için güzel bir yatırım.

kesinlikle katılıyorum, kendim bile .com uzantısı dışındaki uzantıları çok sevemedim :D ama bir cesaretle bunları da alanadları listeme dahil ettim :D

kocakserdar7 adlı üyeden alıntı

Açıkcası domainlerinizi çok orjinal buldum. Projelendirmenizi öneririm :)

saolun hocam iş yoğunluğumu atlattıkdan sonra projelendirmeyi düşünüyorum.

cylnmerve adlı üyeden alıntı

Hocam vallahi iyi vermissiniz paraciklari. Ben uzun zaman önce alacaktım bu uzantıca birkaç domain fiyatı görünce vazgecmistim :) hayırlı olsun guzeller

:D haklısınız hocam 3 tane alıyordum ücret konusunda çok tereddüt yaşadım en sonunda 2 ye düşürdüm. 13 euro idi tanesi. Malum euro da yüksek olunca diğerini elemek zorunda kaldım. ama nakit ayarlayınca onu da eklemeyi düşünüyorum :D