senin elinde senetmi var çek mi var sen avukat diyorsun kardeşim hangi yolu yöntemi seçersen seç bekleyeceksin hangi forumda elinde ne var ne yok delil olarak topla forum isminden tut üyelik ismine kadar topla savcılık senin için en ideal yol şuan başından geçenleri yazdırmak istersen dilekçe ile git avukata paran yoksa git savcılık kalemine çıktıları al teslim et dilekçeni ver bitti

Elinde isim soyisim banka şubesi ili ilçesi biliyorsan hemen siber suçlarla mücadele daire başkanlığına ihbarda bulun online olarak delillerini oradan yükle paranı çarpan akıllı arkadaş 3 güne seni arayarak ben sana faiz vereyim üzerine al paranı demezse bana yaz buradan :) burası dominik cumhuriyeti değil aslan gibi arkamızda EGM türk evlatları var

Bu herkez için geçerlidir görevli polis memuru tarafından aranırsınız mağduriyetiniz ortadan kaldırılmazsa hemen bulunduğunuz il'in cumhuriyet savcılığına giderek sahış hakkında suç duyurusunda bulunursun paranıda alırsın sahış hakkında **************lıkla ilgili kamu davasıda açılır masrafın adliye'ye gidecek otobüs dolmuş parasıdır.

özel mesaja uykumdan mail sesine uyanarak cevap verdim yazım hataları olabilir şimdiden affola herkeze hayırlı sabahlar rabbim hepinizin işinizi rast getirsin