hmdedektor adlı üyeden alıntı

E TİCARET SİTESİ için erdem bey ile kurumsal paket anlaşması yaptık kendisi söylediği zamanda raporları iletti ve sitenin ilerlemesi inanılmaz şekilde yükselişe geçti 1 hafta sonrası için erdem bey ile basın anlaşması yapmak üzere karar verdik daha sonrası içinde footer anlaşması yapacaız ardından aylık anlaşma yapmak üzere karar kıldık kendisine ve ekibine ilgisinden ve yardımlarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim dürüst insan kaliteli hizmet aldığın para helal olsun güzel kardeşim saygılarımızla hm dedektör

Güzel yorumunuz için tesekkür ederiz inşallah daha iyi konumlara gelecektir. Çalişmalarimiz devam etmektedir.

oguzhanweb adlı üyeden alıntı

Arkadaş yardımcı oldu sağolsun süper paket aldım dediği gibi 6 günde raporu gönderdi 2 hafta gibi bir sürede sıralama da yükselmeye başladı site şahsen ben çalışmadan memnun kaldım tavsiye edilir.

Güzel yorumunuz için tesekkür ederiz. İnşallah daha iyi yerlere gelmeniz dileklerimizle.

Bütün herkeze Dönüşlerimiz sağlanmiştir.

Sipariş Verenlere Hayırlı Olması dileklerimizle.

Konumuz Günceldir arkadaşlar iş alımlarımız devam etmektedir. PM'lere dönüşler sağlanmiştir.

İletişim bilgilerimiz watshapp & TEL. : [COLOR="Black"]0535 365 82 31 , 0533 777 42 45

Skype Ve Mail Adresimiz : zamanerdem@hotmail.com
[/COLOR]