negiu adlı üyeden alıntı

GokhanKara İyi güzel hoş da wordpress temanızı göremedim. Forumun temel amaçlarından biri de bilgi alış-verişidir, yanlış bilmiyorsam. Her şeyi tek tek açıklayın diyen yok, kaynak tavsiyesinde bulunabilirsiniz ya da kendi izlediğiniz yoldan bahsedebilirsiniz.
Buyrun;

https://themeforest.net/popular_item/by_category?category=wordpress

Çok satanlar. Çoğu sağlam iskelet üzerine kurulmuş eklenti uyumlu temalardır.
İnatla beni anlamaya çalışmaktan uzaklaşmayın. Bildiğinizi paylaşmak bilginizi azaltmaz.

Ben sizinle s*d*k yarıştıramam kusura bakmayın, ben ne yazdığımı biliyorum. Siz tüm eklentilerle uyum sağlayacak bir alt yapı kur dediniz ben de ihtiyaç olabilecek hemen hemen bir çok şeyi direk temaya uyumlu yazması daha doğru olur formatında bir açıklama yaptım.

Bir art niyetim yokken hala bana " Wordpress temanızı göremedim " derseniz sizi link yığınına boğarım. Burada ne kendimi ne işlerimi reklam etmiyorum. Örnek verdiğiniz sitede geliştiriciyim zaten. Wordpress.org linkimi wordpress'in codexi yani çekirdeğine uygun kod yazma bilgimin olduğunu göstermek içindi.

Şayet bildiklerimi paylaşmayı prensip haline getirdiğim için bir blog sitem var. Siz de yer imlerinize ekleyin bildiklerimden siz de faydalanın.