Herkese merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere Webrazzi'de gördüğüm ve karınca kararınca yatırım yapmaya çalıştığım Tuconex diye bir kripto para borsasından bahsetmek istiyorum.

https://webrazzi.com/2018/08/03/mirza-grouptan-tuconexe-3-milyon-liralik-yatirim/

Benim en çok dikkatimi çeken özelliği coinler arasında exchange yapılabiliyor olması. Bildiğim kadarıyla pek bulunan bir özellik değil. Reel paraya kıyasla Bitcoin bence şu an için en güvenilir ve yükselişte yatırım aracı olarak görünüyor.

Bir de www.tuconexinvest.com diye yine aynı markanın bankaya vadeli para yatırmaya benzeyen bir hizmeti var. Bu da bildiğimiz ziraat bankasına para yatırır gibi bitcoinizi vs. siteye yatırıp vade süresi seçiyorsunuz.

2 sene için %67 Net Kazanç veriyor ancak ben garantici bir insan olduğum için şimdilik 3 aylık yatırdım. :) Olsun %13'de güzel kâr. :)

siteyi kullanmak isterseniz www.tuconex.com ya da www.tuconexinvest.com a bakabilirsiniz.

Üye getirene herhangi bir kazanç sağlamıyor bu yazıyı da o sebeple yazmadım. Zaten linkler referans linki değil direkt linkler. Tek amacım ilgisini çekebilecek arkadaşlara yardımcı olmak.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)