Kişisel blogun ile kısa sürede aldığın başarılı sonuçlar ve istikrarını göz önüne alırsak açıkçası başarılı olabileceğini düşünüyorum. Yalnız sağlam bir sistem ile piyasaya giriş yapman önemli.

WinWin yani kendin kazanırken seni tercih eden kullanıcıların da kazancını göz ardı etmezsen önemli bir artı kazanırsın diye düşünüyorum. Yukarıda arkadaşlarımızın da bahsettiği gibi belirli tutara gelince hesap kapatmak gibi nedenlerle piyasada çok kötü izlenim oluşmuş durumda. Bunu olumlu kullanabileceğini düşünüyorum. Eğer bu gibi hayal kırıcı eylemlerle karşılaşmazlar ise kullanıcılar projeni sahipleneceklerdir.

Tabi ki referans sistemi vs bu teferruatları sen düşünmüşsündür. Ancak kesinlikle sadece Türkçe sitelere hizmet verme derim. İngilizce seçeneğin de olsun. Büyük oyna.

Ayrıca bazı link kısaltma servisleri bazı dönemlerde adult reklam yayınlıyorlar. Bu gibi işlere de hiç bulaşmazsan iyi sonuçlar alabilirsin.

Böyle bir ağ oluşturursan ben de oyun sitemde denemekten memnun olurum. (şu an bcvc kullanıyorum)

Ayrıca böyle işlerde iyi izlenim bırakırsan insanlar seni diğer insanlara fısıldarlar. Böylelikle büyürsün.

Takipteyim, başarılar.