Merhaba arkadaşlar! Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim. Notlarım vs de epey yüksek ve fakültemde çalıştığımdan dolayı idari işler konusunda epey bilgiliyim. Bölüm öğrenci temsilcisi adayı olmaya karar verdim birkaç arkadaşımın da desteğiyle.. Fakat şu an sponsor topluyorum kurumsal firmalar veya şirketler grubundan şu an Yapıkredi, Aytemiz şirketler grubu, ingbank gibi firmalar ile görüştüm ve olumluya yakın sonuç aldım. Sponsorluk dediğimiz şey maddiyat değil daha öte referanslık vs işleri yani hakkımda güzel yorumlar veya yıllık 1 stajyer alabilecek konumda olabilme. Afişte vs logoyu sponsor olarak kullanmalıyım. Yani kurumsal bir şirkette (ayrıca sektöründe tanınan) veya bilinen bir şirketler grubunda yönetici ya da iyi pozisyonda arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi bu konuda.. Dediğim gibi maddiyattan öte referans olmak amacıyla.. Şimdiden teşekkürler

Düzeltme: insan kaynakları sektörü yazmıştım da fark etmez yani banka, gayrimenkul, gıda, bilişim vs