Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 18 Ekim 2018, 15:54
Kozba Adlı Üyenin Avatarı
Kozba Kozba şuan çevrimdışıdır.
Kozba.Net
 
Üyelik Tarihi: 24 Eylül 2013
Cinsiyet: Erkek
Meslek: Blog Yazarı
Konum: Sakarya
Ad, Soyad:
Mesajlar: 550
Beğeniler: 152 / 6
Ticaret: 11, 100%
Öncelikle Ben Kimim?


2008 yılından itibaren İnternet sektörünün içerisindeyim.
SAÜ İngilizce İşletme Bölümü mezunuyum. Üniversitede ki bitirme tezimi: “Arama Motoru Pazarlaması ve İşletmeler için Önemi” konusunda yaptım.
Yaklaşık olarak 6 yıldır Wordpress tabanlı web siteleri yönetiyorum ve birçok siteye de editörlük hizmeti veriyorum.
Yıllardır edindiğim tecrübeyi hizmete dönüştürmeye karar verdim.

Öncelikle şunu söyleyeyim, ben umut veya paket satmıyorum. Ben ücretli servislerden ve tecrübelerimden yola çıkarak bir analiz yapıyor ve size bir yol haritası çıkarıyorum.

İç Seo Hizmeti


Sektör ve Web Site Analizi: Siteye hizmet vermeden önce web sitenizin yönetim paneline girerek seo ayarlarını, kalıcı bağlantıları ve eklentileri inceliyorum. Eksik gördüğüm noktaları not alıyorum. Daha sonrasında ise web sitesinin bulunduğu sektörde ki rakip siteleri inceleyip bir yol haritası çıkıyorum. Tabi bunu yaparken ücretsiz hizmetleri değil Ahrefs ve MOZ gibi hizmetleri kullanarak yapıyorum. Bu işlem bittiğinde eksik gördüğüm yerleri nasıl düzelteceğinize dair sitenize özel bir rapor çıkarıyorum. Bu raporun yanında Ahrefs, Moz ve diğer araçlardan aldığım raporları da iletiyorum.

Gerekli Eklentiler ve Ayarları: İlk çıkardığım rapor sonrası eksik gördüğüm eklentileri web sitenize ekliyorum ve ayarlarını yapıyorum. Bu ayarlar sonrası sitenizin hızı gtmetrix raporunda en az 5 puan artacaktır. Tabi ki 90 hız puanı olan bir web sitesi için bu durum gerçerli değildir.

Resim Optimizasyonu: Editörlük yaptığım ve İnternet'de denk geldiğim birçok wordpress blogunda resimlerin yeterli kadar optimize edilmediğini farkettim. Smush eklentisi kurup bu eklentiyi çalıştırmak her zaman yeterli olmuyor çünkü gerek makale içerisinde ki resimler gerekse öne çıkarılan görsellerin boyutu fazla olabiliyor. Sizden aldığım yönetici yetkisi ile Ortam Klasörü içerisinde yer alan tüm resimleri inceliyorum ve belirli boyutlardan büyük olan resimleri indirip optimizasyonunu yapıp tekrardan web sitesine yüklüyorum. Verdiğim hizmetin en büyük işçiliğini bu kısım oluşturmakta.

Google Webmaster Tools: Eğer programa kayıtlı değilseniz sitenizi bu sisteme kaydederek site haritasını da gönderiyorum. Yine buradan yapılması gereken işlemleri de yapıyorum.

İçerik Analizi: Eğer içerik üretme noktasında sıkıntı yaşıyorsanız veya ürettiğiniz makaleler yeterli gelmiyorsa bu noktada size rehber olacak şekilde tecrübelerimi paylaşıyorum. Yine var olan içeriklerinizde ki hataları da raporumda belirtiyorum.

Sosyal Medya Entegre Hizmeti: Kurduğum eklentilerdn sonra eğer web sitenizin sosyal medya hesapları yoksa 3 adet sosyal medya hesabı açıp konularınızı bu hesaplarda paylaşıyorum.


Dış Seo Hizmeti ve Bonuslar


Ahrefs ve SemRush hizmetlerinden aldığım site analizi ve 2 rakip analiz raporunu sizlere iletiyorum. Bu raporlarda rakiplerinizin backlink listesi yer almaktadır.
Backlink arşivimi ve 4 adet e-kitabı da sizlere veriyorum..


Backlink Arşivinin İçeriği
75 Türkçe DA PA Değerleri yüksek forum tanıtım listesi.
60 adet Türkçe Toplist.
20 adet blog backlink listesi.
5 Farklı dosyada hazırlanmış .edu kaynakları.


Bu hizmetin size faydaları nelerdir?


Web siteniz için bir yol haritası çıkartılmaktadır. Bu yol haritası sayesinde web sitenizi birkaç ayda istediğiniz konuma getirebilirsiniz.
Web sitenize farklı bir bakış açısı ile bakıldığı için benim verdiğim tavsiyeleri uygulamanız noktasında hedeflediğiniz kazançları elde edebilirsiniz.
Resim optimizasyonu sayesinde web siteleriniz ve alt bağlantılarınız çok daha hızlı açılacaktır. Bu da zamanla yükselmenizi sağlayacaktır.
Gerekli eklentiler sayesinde de çok daha etkili ve hızlı bir blog sahibi olacaksınız.
Bu çalışmanın sitenize kesinlikle bir zararı olmayacaktır. Yapılacaklar tüm işlemler manuel olarak yapılmaktadır.
Yine uzun süredir topladığım backlink kaynaklarını sizinle paylaşacağım.

Hizmet Bedeli


30 Türk Lirası.
Beğenmemeniz durumunda ücret iade edilecektir.
Ödeme Yöntemleri: Enpara - İş Bankası ve Kripto Para
Alınan iş en geç 1 gün içerisinde teslim edilmektedir.
Skype: kalavun@pvp.biz.tr


Referanslar

Alıntı:
Sylardurden46 Adlı Üyeden Alıntı
Bir insan için ruh ne ise, bir site için seo da odur derler. Arkadaş'ın ruhlar ile arası iyi. Sitenizi öldürmeden arkadaştan destek istemelisiniz. Gömmesi insanın zoruna gidiyor, kendimden biliyorum. Çalışma için teşekkür ederim.
Alıntı:
Arkanberke Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaştan hizmet alındı.%100 memnun kaldım.Elinden geldiğince özel sorularıma dahi yanıt vererek bana yardımcı oldu.Web sitemin sektördeki gidişatını belirleyecek tavsiyelerle beni aydınlattı.

Gerçekten verdiğim ücretin her kuruşu helal olsun.Tereddütsüz çalışabilirsiniz.
Alıntı:
Farukoncel Adlı Üyeden Alıntı
Çalışma yapıldı ve rapor bugün elime ulaştı. Titizlikle hazırlanmış ve değer verildiği belliydi. Anlayışı ve emeği için teşekkür ederim, tavsiye ederim.
Alıntı:
rockmeyh Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaştan hizmet aldım oldukça kaliteli, yol gösterici bir rapor sundu, teşekkürler..
Alıntı:
isahin Adlı Üyeden Alıntı
1 site için anlaşma sağlandı.. Arkadaş işi zamanında ve söz verdiği gibi gerçekleştirdi. Kesinlikle aldığı parayı hakediyor..
Alıntı:
forumcu1 Adlı Üyeden Alıntı
Bir iş için anlaşıldı. Eline sağlık. Zamanında teslim ve güzel bir yol gösterici arkadas Çalışma esnasında fikir alışverişide yapabilmemiz güzel oldu. İyi çalısmalsr
Alıntı:
emlak34 Adlı Üyeden Alıntı
Merhaba.
Bir görev verdim gayet güzel işini özenerek yaptı bu bedele bu hizmet bence yetersiz bile o yüzden çok teşekkür ederim . Tavsiye edeceğim biri işini severek yapıyor ve hakkını veriyor.
Alıntı:
DiziSUP Adlı Üyeden Alıntı
1 site için anlaşma sağlandı hızlı ve detaylı olarak raporu sundu kendisi anlayışlı ve işini sağlam yapan bir arkadaş ilerde bir daha çalışma dileğiyle iyi satışlar..!
Alıntı:
BöcekBaşı Adlı Üyeden Alıntı
İlgili arkadaş çok tesekkur ediyorum kendisine
Alıntı:
zaferakgun Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaş çok ilgili ve yardımsever. Teşekkür eder tavsiye ederim
Konu Kozba tarafından (04 Nisan 2019, 14:08 ) değiştirilmiştir.
kochost