WM Aracı üzerinde 2016 yılında onlarca kişiye hizmet verip iş yoğunluğumdan dolayı konumu kilitletmiştim. Eski konu: https://wmaraci.com/forum/genel-ilanlar/profesyonel-vbulletin-hizmetleri-kalite-asla-tesaduf-degildir-311100-2.html

Merhaba,

Fazla laf kalabalığı yapmayı, süslü cümleler kurmayı sevmediğim için doğrudan sadede geleceğim. İşleri nişanlımla beraber yapacağız. Tasarım tarafı ona, yazılım tarafı ise bana ait olacak. Profesyonel bir iş çıkacağından kuşkunuz olmasın. vBulletin denildiği zaman Regex'in kim olduğunu hemen hemen herkes bilir sanırım. :)

[COLOR=Red]Paketin detaylarına gelelim,[/COLOR]

• vBulletin 3.8.x kurulumu,

• Tüm temel forum ayarlarının en stabil biçimde gerçekleştirilmesi,

• Spam botlarının kaydolmasının engellenmesi,

• vBulletin.org üzerinden forum kategoriniz için gereken eklentilerin kurulması ve ayrıca ayrıntılı bir kategori analizi yapılarak hangi eklentilerin ne sebeple kurulması gerektiğine ilişkin bildirimde bulunulması,

• Size özel profesyonel logo tasarımı,

• Size özel rank tasarımları ve istediğiniz kullanıcı gruplarının oluşturulup izinlerinin ayarlanması,

• Dilerseniz PayPal entegreli ücretli üyelik sisteminin ayarlanıp Premium üyelik ranklarının da tasarlanması,

• Forumunuz için Default Style'ın düzenlenip özelleştirilmiş görünümler kazandırılması,

• İsteğinize bağlı olarak farklı hazır bir temanın kurulup özel olarak optimize edilmesi,

• Konu butonlarının CSS olarak kodlanıp grafiklerden arındırılarak uygulanması,

• Profesyonel vBulletin güvenliği,

• Profesyonel vBulletin site içi SEO ayarları (vBSEO ya da tek bir eklentiyle sınırlı bulunmayan özel taktiklerle uygulanır),

• Yarım saatlik vBulletin eğitimi; aklınıza takılan soruların yanıtlanması ve çeşitli ipuçlarının anlatılması,

• 1 ay boyunca e-posta ya da özel ileti üzerinden sınırsız vBulletin desteği!

[SIZE=5][COLOR=Red]BU GELİŞTİRİLMİŞ PAKETİN ÜCRETİ YALNIZCA 250 TÜRK LİRASIDIR![/COLOR][/SIZE]

Bunun dışında tekli hizmet dahilinde vBulletin için özel olarak eklenti kodlanması, var olan eklentilerin düzenlenmesi ve geliştirilmesi, hata onarımı, veritabanı optimizasyonu, yazılım ve sunucu tarafında hack saldırılarına karşı profesyonel önlemlerin alınması, özel SEO çalışmaları gibi hizmetler, yapılacak işlemlere göre iş üzerinden fiyatlandırılacaktır. Bu tür hizmetler talep ediyorsanız, talebinizin ayrıntılarını dile getirerek ücret bilgisi alabilirsiniz. Kesinlikle kategori açma, içerik girişi gibi uzmanlık gerektirmeyen hizmetler sunmuyoruz! Ancak anahtar teslim paketimizi aldığınız takdirde kategori ve bölüm açmayı elbette bilmiyorsanız öğretebiliriz.

[COLOR=Red]Notlar[/COLOR]

• vBulletin 4 ve 5 sürümleriyle prensibim gereği çalışmıyorum. Bu sürümleri ve XenForo'yu denemiş olsam bile düşüncem şudur ki, herkes uzmanı olduğu işi yapmalıdır. vBulletin 3 harici sistemlerde çalışma yapmıyorum.

• Elimizden geldiğince herkese destek vemek istiyoruz. Ama takdir edersiniz ki, herkes gibi bizim de işlerimiz ve sosyal hayatımız söz konusu. Bu yüzden kalıcı teknik sorumluluk tekliflerini kabul edemiyorum. Kısa vadeli işler yapar, teslim ederiz. Destek isterseniz, zaten paket içerisinde de belirttiğim gibi 1 ay süreyle desteğimiz sürecektir. Çekinmeden ulaşabileceksiniz.

• vBulletin kurulumlarını lisanslı olarak gerçekleştirmek tercihim. Ancak lisansınız yoksa, güvenilir dosyalarla kurabilirim. Lisanslı başlangıç yapmanız her zaman daha güvenlidir.

[COLOR=Red]Lütfen, bizden ya da aynı hizmeti veren başka bir kişiden hizmet satın almadan önce şu makalemi okuyun: http://www.forumdenizi.com/vbulletin/6672-kusursuz-bir-vbulletin-icin-guvenlik-ve-altyapi-ipuclari.html[/COLOR]

[COLOR=Red]Referans site olarak forumdenizi.com adresini inceleyebilirsiniz. A'dan Z'ye her şeyiyle bize aittir. Bunun dışında zaten vBulletin piyasasında bilmeyen yoktur herhalde.[/COLOR]