Site adresleri ve analizleri site isimleri altına eklenmiştir. Tüm detaylarıyla anlatılmıştır. Teklif ve site alımı haricinde lütfen gereksiz pm atmayınız.

Site 1 [SATILDI]
Site Adresi [SATILDI]
Günlük Hit: 500-6000
Günlük Kazanç: Adesne 7-40 TL (Sem Seo İle Tanıtım Yazısı İş Ortaklığı Vardır Tanıtım Yazısı Başı 30 TL Kazanç Sağlanmaktadır) (Bcvc: 0.50 cent - 3 Dolar)
Site İçin İstenen Fiyat: [SATILDI] (Adsense ve Bcvc Dahil Değildir)
Sitede 400+ Özgün İçerik Bulunmaktadır.
Lisanslı Teması Satışa Dahil ve Süresizdir.
Transfer Ücretsizdir. Herhangi ban telif sorunu yoktur. 500+ TL lık seo paketi alınmıştır. Tanıtım yazıları da cabası.

Site 2
Site Adresi: [SATILDI]
Günlük Hit: 600+
Günlük Kazanç 7-10 TL (Adsense Satışa Dahil Değildir)
İçerik Sayısı: 120 Özgün İçerik Vardır !!
Tema Lisanslı ve Satışa Dahildir. Herhangi ban telif sorunu yoktur. 200 Tl lik seo çalışması yaptırılmıştır.
Site İçin İstenen Fiyat: [SATILDI]

Site 3
Site Adresi: guncelnot-com
Günlük Hit: 50+
Günlük Kazanç: Adsense eklenmemiştir.(Hiti Az Olduğu İçin)
Teması Özel Olarak Kodlanmıştır. Tema satışa dahildir.
Site İçin istenen Fiyat: 250 TL

Site 4
Site Adresi :REZERVE
Günlük Hit:-
Site projelendirilmek üzere portal teması ve içerikleri kurulu olan bir siteden forum sitesine çevrilip tüm ayarları yapılmıştır. İçerik girilmeyi beklemektedir. Geleceği Olan Bir Sitedir. Önceki portal sitesine ait 3k+ Orjinal instagram hesabı da verilecektir. İnstagram Adresi: instagram.com/forumkpss
Site İçin İstenen Fiyat: REZERVE

Site 5
Site Adresi: turklirasi.xyz
Site niche ve TBM oranı yüksek anahtar kelime bir sitedir. İçerik girilmemiştir. İlgilenilmemiştir.
Site İçin İstenen Fiyat 30 TL
Transfer Ücretsizdir. (Güzelnet) 9 Ay daha domain süresi vardır.

NOT: Ciddi alıcı olan arkadaşlara tüm analiz raporları ayrıntılı şekilde atılacaktır.